Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Paulus108

Kupno rosyjskiego nowego zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

 

jestem nowy na tym forum, wiec pardon jesli zakladam watek, ktory moze gdzies tu jest tylko go nie znalazlem, ale mam takie pytanie - otoz chce sobie kupic zegarek rosyjski z serii Komandirskie producenta Wostok.

 

Otoz mozna te zegarki bez problemu nowe kupic na alledrogo oraz na stronie rosyjskiezegarki ale... one sa sporo tansze w samej Rosji.... Bo choc w pierwotnej cenie przy cenie 199 zl w PL a w Rosji 2490 rublach (co daje przy kursie 0,068) cene 170 zl a wiec roznica wychodzi 29 zl co mozna jeszcze tolerowac, to na niektorych stronach rosyjskich akurat modele, ktore mnie interesuja (z lodzia podwodna) potrafia w promocji kosztowac nawet tylko 1500 rubli to juz jest sporo taniej niz w PL, bo wychodzi 112 zlotych... 

 

I teraz moje pytanie - moze ktos kupowal bezposrednio z Rosji te zegarki?

 

A jak tak to jak taka transakcja wyglada technicznie, przelew, wysylka... i moze ktos polecic jakas strone?

 

mi chodzi dokladnie o taki zegarek:

 

http://rosyjskiezegarki.pl/pl/p/Komandirskie-219163/127

 

a tu strony rosyjskie, ktore znalazlem:

 

http://vostok-watch.ru/komrad.html

 

http://www.alltime.ru/watch/filter/brand:vostok-watch/

 

a najtaniej maja Amerykanie...

 

https://vostokamphibia.com/product-category/vostok-komandirskie/

Edytowane przez Paulus108

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze: meranom.com

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jeszcze pod uwagę, że kupując w Rosji musisz liczyć się z bardzo długim czasem oczekiwania na przesyłkę, czasami przesyłka z Rosji idzie dłużej niż z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tylko meranom. Zakupy przyjemne jak w sklepie za rogiem, gwarancja, serwis, ostatecznie wymiana bez zbędnych ceregieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przy tej okazji się zarejestrować na poczcie rosyjskiej - na bieżąco informują, co się dzieje z paczką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Warto przy tej okazji się zarejestrować na poczcie rosyjskiej - na bieżąco informują, co się dzieje z paczką :)

Nie trzeba nigdzie się rejestrować.

Tracking działa bez żadnej rejestracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze: meranom.com

 

dzieki za namiar :-)

 

a kupowales tam moze juz? Albo ktokolwiek?

 

bo ceny maja kuszace... a dostawa niby gratis jesli dobrze przeczytalem.

 

Zegarek wychodzi mniej wiecej 134 zlote czyli o 65 zl taniej niz w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za namiar :-)

 

a kupowales tam moze juz? Albo ktokolwiek?

 

bo ceny maja kuszace... a dostawa niby gratis jesli dobrze przeczytalem.

 

Zegarek wychodzi mniej wiecej 134 zlote czyli o 65 zl taniej niz w Polsce.

Kupowałem kiedyś i było bez problemu.

A teraz jedzie do mnie amfibia ;) i jest już na granicy, więc czekam. Mogę tylko potwierdzić, że idzie dłużej niż z Chin :(

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak na stronie tego sklepu meranom jest napisane ze dostawa gratis to na pewno jest za darmo do Polski tez czy sie dolicza jakas oplate? (nie wiem - jakies podatki w sensie cło)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem kiedyś i było bez problemu.

A teraz jedzie do mnie amfibia ;) i jest już na granicy, więc czekam. Mogę tylko potwierdzić, że idzie dłużej niż z Chin :(

 

 TO ile doplacales do ceny zegarka - chodzi mi o koszt przesylki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Free shipping :)

 

A cło, to zobaczymy :)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie chcialem zrobic zakupy w tym rosyjskim sklepie przez internet i d...pa.

 

Moja karta nie dziala jakims cudem (nie wiem czemu... - robilem zakupy w innym sklepie (co prawda polskim) kilka dni temu i zadnych problemow nie bylo).

 

Wiec na razie zakupy sobie chyba odpuszcze, bo nie zamierzam placic prawie 60 zl wiecej za ten sam zegarek kupiony w PL, skoro w Rosji z darmowa przesylka mam go za 141 zl a u nas wychodzi 199 zl + koszt wysylki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

... przelać środki ze swojego konta, odczekać ze dwa dni i wykonać przelew :).

A niby dlaczego i po co czekać ? Zasilenie konta PP trwa najwyżej kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

O ile masz powiązane ze swoim kontem bankowym, a to podobno mniej bezpieczne.

Ja robie sobie przelew i o ile nie chce zapłacić dodatkowej prowizji to musze czekać ok 2 dni.

To można mieć PP bez powiązania z kontem lub kartą ?

 

Transakcje za pomocą PP są tak samo bezpieczne jak każda operacja finansowa z konta bankowego lub karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, ja tak robię. 

Oczywiście dane paypal muszą być zgodne z danymi konta bankowego, następnie robię przelew na wskazany przez paypal rachunek z użyciem identyfikatora transferu.

 

Jakiś czas temu była afera, że paypal wymagał od użytkowników stosowania dziwnych ustawień, które obniżały bezpieczeństwo transakcji, nie pamiętam szczegółów, ale wolę korzystać w taki sposób i odczekać te dwa dni (chociaż ostatnio przelałem sobie 5 EUR za mało i transakcja mi się opóźniła o 4 dni ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Byc może tak jest. Nie wiem, ale mam powiązane z kontem robię przelewy w te i we wte, przewalutowania, bo raz potrzebne są dolary innym razem Euro, i nigdy nie było żadnych problemów. A zasilenie konta trwa dosłownie chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK panowie, naczytałem się o zaletach kupowania w meranom i już jestem prawie zdecydowany. Ale poszukując ciekawych amfibii, zawędrowałem na stronę sklepu soviet.market. Wybór amfibii z ciekawymi tarczami znacznie większy niż na znanym i lubianym meranom. Ale rodzi się pytanie: czy ktoś z Szanownych zna ów sklep? Dokonywał tam transakcji? Jak długo idzie przesyłka? I skąd idzie? Bo właściciel nie informuje o tym na swej stronie. Jaka szansa na opłaty na granicy? 

Ktoś, coś?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają swój sklep na ebayu. Tam jest napisane że przesyłka z Moskwy. I tam możesz poczytać opinie.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, sprawdzę ich.

A, przy okazji, możecie polecić sklep lub sprzedawcę oferującego "gotowe", nowe i zmodowane amfibie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.