Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bloodm

Personalizowana tarcza zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję zegarka w celu sprezentowania go swojemu świadkowi w ramach podziekowania na moim ślubie.

Chcę, aby na tarczy zegarka było jego imię i nazwisko. Nie chodzi mi o coś drogiego - raczej grest - elegancki zegarek z jego imieniem i nazwiskiem - jest gadżeciarzem, więc będzie wniebowzięty :)

 

Jeżeli macie namiar na firmę, która robi zegarki ze spersonalizowaną tarczą, lub wykona grawer na tarczy - dajcie znać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Pytanie, na jakim zegarku, żeby nie było szkoda, kiedyś dla żartu sprezentowaliśmy koledze coś takiego (nie znał bukw i na łucze mówił "aje" ;))

 
post-75358-0-12477500-1429652853_thumb.jpg

 


To akurat zrobionie w Łodzi, podejrzewam, że każda firma zajmująca się renowacją tarczy mogłaby to machnąć, pytanie czy by się im chciało i za ile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jolanta J.
      Poszukuję fachowca, który zregeneruje i wymieni mi baterię w omedze seamaster oraz ustawi G-shocka (siadła synchronizacja) w Bielsku-Białej. Nie zależy mi na częściach a jedynie na fachowcu, który zna się na rzeczy i potrafi obsłużyć tego typu zegarki (oba zatapialne na 20 ATM).
    • Przez Kabza
      Witam, na wstępie dodam, że jestem tu nowy więc mam nadzieję, że wszystko robię zgodnie z regulaminem. 
      Mam zapytanie konkretnie do marki zegarków Beltane. 

      Nie wiem co to za marka, nie mogę znaleźć żadnych informacji o niej w internecie. (podobno szwajcarski)
       
      Proszę o pomoc  
      Co to za zegarek, kiedy był produkowany-(wydaje mi się, że jest z lat 60tych) 
      Czy warto go odnowić? 
      Gdzie mogę odnowić cyferblat? (Gdańsk) 

      Pozdrawiam
       
       




    • Przez bartoszbor
      CZEŚĆ. Poszukuję w Warszawie, a najlepiej w okolicy Pruszkowa, pozytywnie zakręconego człowieka na punkcie zegarów i zegarków. Do tej pory radziłem sobie sam,czasami posiłkowałem się informacjami na forum, z całkiem przyzwoitym skutkiem. Potrzebny mi ktoś kto pomoże mi i pokaże jak zlokalizować problem z biciem w zegarach kominkowych. Jest ich 2 sztuki i biją jak chcą. Nie szukam zakładu zegarmistrzowskiego gdzie trzeba zapłacić jak za "zboże" i niczego się nie nauczę. Potrzebuję wiedzy.
    • Przez pasjonatzegarków
      Czasocholicy - poszukuję dobrego fachowca do renowacji zegarka.
      Dokładnie pełen serwis i naprawa mechanizmu ETA1120, renowacja koperty i naprawa wskazówki (była chyba galwanizowana) nałożenie nowej powłoki i wymiana szkiełka.
       
      Szukam z okolic Śląska - najlepiej Katowice i miasta ościenne. Jeżeli ktoś jest naprawdę dobry to nie ma problemu, żeby nieco dalej pojechać (ale w granicach województwa - żeby nie było "jest świetny fachowiec, ale w Gdańsku" )
       
      Prosiłbym o pomoc do kogo się zwrócić. Tak, żeby zrobił to rzetelnie, nic nie zniszczył i żebym nie zapłacił jak za zboże...
       
       
       
      Tak orientacyjnie - w jakich granicach kwotowych może taki serwis oscylować?
    • Przez Magistr
      Witam
       
      Mam ogromną prośbę... otóż kuzynka poprosiła mnie o identyfikację tej skrzyni zegarowej. Czy macie jakieś pomysły, z jakiej firmy może pochodzić? 
       
      Pozdrawiam





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.