Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wirusone

Vacheron Constantin 42005 737998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, mistrzów i zegarmistrzów.

 

Drodzy Państwo zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc, gdyż wróciłem nie dawno z zakrapianych lekko ryb i stałą się rzecz straszna.

Gdyż mój wymarzony zegarek uległ awarii, wypadła mi w nim wskazówka sekundnika i jeden przycisk po prawej stronie :(

Przycisk się zgubił a sekundnik leży i sie ze mnie śmieje :(

Moje pytanie brzmi - czy naprawa takiego sekundnika jest w ogóle możliwa, i czy dopasowanie takiego (klawisza,przycisku) w naszym kraju też jest możliwa..a jak tak to mniej więcej

jakie to są koszty...kurcze załamałem sie bo ani nie połapałem ryb na morzu ani nie znalazłem (klawisza,przycisku) a przeszukałem cały kuter....

 

oto zdjęcia mojego problemu :

 

post-98313-0-88260100-1498327928_thumb.jpg

 

Czekam na pomoc z waszej strony, za co z góry ślicznie dziękuje :)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przeniosłem bo Twoj problem niewiele ma wspolnego z usterkami na forum :)

No i czy jestes pewien oryginalności swojego zegarka?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podróba.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups...a to przepraszam :) I z góry dziękuję bardzo, tak jeżeli chodzi o oryginalność to jestem jak najbardziej pewien :)

 

Jeszcze raz dziękuję i liczę na pomoc, bo aż się zagotowałem i na ryby obraziłem :P

 

 

 

 

Temat przeniosłem bo Twoj problem niewiele ma wspolnego z usterkami na forum :)
No i czy jestes pewien oryginalności swojego zegarka?


.nie koniecznie ;)  Potrzebuje pomocy w jego naprawie :)

 

p.s. nie pytałem o jego opinie oryginalność tylko o pomoc w naprawie drogi kolego...

 

 

To jest podróba.

Edytowane przez wirusone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem z przekąsem, niestety, my tu tylko na oryginalach sie znamy....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh OK ;) Spokojnie jest Oryginalny, dla tego nie chce go dawać do naprawy pierwszemu lepszemu zegarmistrzowi, szukam konkretnego - który mi pomoże i naprawi :) Taki zegarek działa latami i chciałbym aby mój syn kiedyś po mnie go odziedziczył :) a tu jeden wypad na ryby i katastrofa :o

 

 

Pytalem z przekąsem, niestety, my tu tylko na oryginalach sie znamy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech kokega zyje dalej w przekonaniu ze ubil interes zycia ale swoja droga kalendarz zamiast chrono i data "311" sa powalajace.

 

 

Co do naprawy to nie kazdy zegarmistrz podejmie sie naprawy.

Szukaj takich malych i mniej szanowanych zakladow bo prawdziwy zegarmistrz niestety nie wezmie go do reki.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..no ok skoro Panowie mówicie że jest nie oryginalny...to ok niech tak już będzie :)

 

ale czy usterka którą opisałem jest do naprawy ???

Edytowane przez wirusone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..Ok dziękuje w takim razie za udzielenie mi pomocy, i tak też właśnie zrobie..życzę miłego weekendu i pozdrawiam serdecznie..

 

 

 

..temat uważam za zamknięty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, oryginał kosztowałby ze 200.000 zł i byłby wykonany w idealny sposób - nie gubiłby części.

W Twoim powiedzmy zegarku wystarczy założyć sekundnik. Co do przycisku to obawiam się, że nigdzie takiego nie dokupisz.

 

Z ciekawości zapytam - sam go nabyłeś?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. dziękuje za podpowiedź, tak zakupiłem go Monachium w sklepie coś w stylu polskiego Aparta, kosztował nie mało, ale skoro Panowie się na tym znacie to faktycznie chyba dałem zrobić się w konia przez niemieckich jubilerów... oddam go jednak do "małego sprytnego zegarmistrza" poproszę o naprawę tego sekundnika, zapytam o dorobienie mi jakiegoś zastępczego przycisku (w miarę możliwości), kurcze na maxa sie przywiązałem do tego zegarka, w nim wszystko działa każda wskazówką, pod spodem grawery i przezroczysta szybka, no nie jestem specem w tej dziedzinie dla tego chciałem zaczerpnąć informacji od fachowców :)

 

..także dziękuję Państwu za pomoc, następnym razem kupie sobie coś bardziej pewnego i na pewno przed zakupem zaczerpnę podpowiedzi z waszego forum..

 

 

Heh, oryginał kosztowałby ze 200.000 zł i byłby wykonany w idealny sposób - nie gubiłby części.

W Twoim powiedzmy zegarku wystarczy założyć sekundnik. Co do przycisku to obawiam się, że nigdzie takiego nie dokupisz.

 

Z ciekawości zapytam - sam go nabyłeś?

Edytowane przez wirusone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..no ale skoro nie jest oryginalny to po co ;) Szkoda zachodu - Panowie sie dopatrzyli cyferek datownika - faktycznie jest data 311 ale jakoś nigdy na to nie zwróciłem uwagi...działał i działa bez problemu trzyma date, jedyne co to datownik Roku jest tylko do 2014 a mamy 2017...to też chciałem wymienić w miarę możliwości ale teraz już po tylu latach życia ze świadomością że mam super zegarek - czar prysł - heh no trudno - a myślałem że niemieccy Zegarmistrzowie nie robią swoich w konia, a jednak - robią :P

 

 

Wrzuć zdjęcie dekielka, jeśli możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..a co mi tam, bardzo proszę :)

 

Życie niestety, pewnie nie pierwszy raz i nie ostatni..trudno sie mówi, ale ta podróba jest całkiem OK ;) heh

post-98313-0-92026700-1498341561_thumb.jpg

Edytowane przez wirusone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak jak myślałem. Na Twoim miejscu zwróciłbym taki zegarek.

Może i dobrze działa, ale nie wiadomo jak długo - może działać bezproblemowo kilka lat a może też popsuć się po krótszym czasie. Z chińskimi podróbkami nigdy nie wiadomo...

Jak się uprzesz, może jakiś zegarmistrz dobierze Ci przycisk z jakiegoś podobnego "trupka". Ale nie dawaj go swemu synowi jako pamiątki po ojcu. 


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..tak też zrobię, synowi już go nie sprezentuje na pewno, a sam upoluje jakiegoś innego :)

 

Zwrócić już na pewno nie mogę, bo mam go dobre 7 lat.

 

Jeszcze raz dziękuję, Panowie - i ciesze się że do was trafiłem :) Przynajmniej wiem na czym stoję.

 

p.s. jestem informatykiem, też mam dużo śrubek do skręcania, ale jak teraz patrze na mechanizm u góry to jestem w szoku - jak wy to ogarniacie :o

 

Pełen Szacunek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wiem wiem, za bardzo go kocham, ale dopiero ma 3 lata, to jeszcze do jego osiemnastki kupie coś extra ;)

 

 

W życiu synowi podróbki nie dawaj !! wstyd na cały świat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez telmax.serwisgsm
      Jako że jestem laikiem w sprawie zegarków prosiłbym szanownych forumowiczów o wypowiedź na temat autentyczności prezentowanego zegarka oraz orientacyjną wycene.
       




    • Przez babilon346
      Witam
       
      Bardzo proszę o pomoc czy prezentowany na zdjęciach zegarek jest coś wart czy jest to tylko bezwartościowa podróbka?
      Zupełnie się na tym nie znam a zegarek dostałem w prezencie od teścia który znalazł go kilkanaście lat temu.
       
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      zdjęcie 1
      zdjęcie 2
      zdjęcie 3
      zdjęcie 4
      zdjęcie 5
      zdjęcie 6
      zdjęcie 7
    • Przez msokol19
      Witajcie.
      Może ktoś się skusi...
      Najwyższa klasa światowego zegarmistrzostwa.
      http://allegro.pl/sliczny-mechaniczny-vacheron-constantin-i2912920630.html
    • Przez msokol19
      Witam.
      Do ilu warto licytować ten egzemplarz?
      Jest w całości oryginalny?
       
      http://allegro.pl/vacheron-constantin-militarny-zakrecany-dekiel-i2882395045.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.