Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rzepcior

Zegarek do 1700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

w kwestii technicznej zegarków (mechanizmów itp) jestem "ciemny" stąd mój post tutaj :)

W swojej kolekcji (co prawda jak na razie zegarków fashion, ale jednak!l mam:

Diesel DZ7314

Diesel DZ4290.

Jak w temacie, szukam czegoś do 1700zł i z początku zakochałem się w wyglądzie Diesel'a DZ7333. Im dłużej poczytałem, to coraz mniej przekonany jestem do zegarku fashion. Może to czas na coś porządniejszego? Rozglądałem się za Bulova, Tissot, Certina czy Rotary, lecz żaden mi się nie spodobał. Potrzebuję zegarku z dużą kopertą (najlepiej koło 50mm) oraz z niecodziennym desginem, gdyż czysta klasyka jedt mi niepotrzebna ze względu na środowisko, w którym się obracam oraz fakt, iż jestem studentem i pracuję jako trener personalny (zegarek do garnituru jest mi niepotrzebny).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby nie patrzeć zegarki marki Diesel to zegarki modowe, które nie mają za wiele wspólnego z zegarmistrzostwem. Tutaj raczej nikt Ci nie poleci takiego. Ponadto, w budżecie do 1 700 złotych to zdecydowanie szkoda byłoby się decydować na zegarek modowy.

 

Skoro poszukujesz takiego z dużą kopertą i ciekawie wyglądającego to przejrzyj sobie ofertę Vostok Europe - mają bardzo duży wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz mocarne zegarki, więc może DB Juggernaut

 

nVRfMRO.jpg?1

 

albo poczekaj chwile a pojawi się Xicorr Garfish

 

http://garfish.xicorr.com/

 

 

Tylko uważaj żeby Ci ręka nie odpadła :D.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.