Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Koloblicin

Elegancki do 2500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję eleganckiego zegarka o złotej kopercie, jasnej tarczy i najchętniej brązowym pasku(ale w razie czego pasek można wymienić). Tarcza może być dowolnego jasnego koloru, bardzo delikatne zdobienia czy dyskretny wzór/faktura nie są przeszkodą. Zegarek do ubrań stylizacji formalnych i półformalnych. W tym momencie na co dzień noszę zegarek Roamer Vanguard II, który ma szerokość koperty 42mm i jest to dosyć dobry rozmiar. Najbardziej podoba mi się Longines Presence, ale jego cena wynosi ok. 3100, więc jest to lekko ponad budżet, czy warto? Bardzo proszę o porady i sugestie, jeżeli ktoś ma jakieś pomysły. 

Dziękuję bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz Roamera to może model: ROAMER SWISS MATIC 550660 49 45 05.

Ładna koperta, ciekawa tarcza i oryginalna marka, nadal trochę niszowa, a dla mnie to spory plus ;).

Jakbyś był zainteresowany to daj mi znać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w PL trochę wyższa bo ok 2700, jak kupisz np w Stanach to wyjdzie z vatem i przesyłką 395$ czyli  ok 1500 zł

 

 

4a65141715d3b2a9ed9648286b5e430d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj takiego Le Locle :)

 

8639210_FMG_5188.jpg

8639209_FMG_5214.jpg


Teraz jest też dostępny w wersji Powermatic 80 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.