Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czaja1910

Pierwszy zegarek- jako pamiątka na lata, którą dostanę od taty,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Zegarkowiczów!

 

Szanowni Państwo, na temat istnienia forum dowiedzialem się od przyjaciela mojej rodziny, który o zegarkach ma bardzo dużą wiedzę, lecz zaproponował mi, abym zapytał Was (jako specjalistów) na tymże forum o poradę. Do rzeczy- tata chciałby sprezentować mi pierwszy zegarek. Owszem, nosiłem już jakieś, ale byly to zegarki czysto-elektroniczne. Od dłuższego czasu chodzę po sklepach, przymierzam, nie chciałbym podjąć pochopnie decyzji. Wygląd zegarka nie chciałbym aby był ZBYT klasyczny (mam 28 prawie 29 lat), jednakże chciałbym aby miał on w sobie nutkę "sportowosci" ale żeby był stonowany. Budżet- do 20.000 zł. Oglądałem breitlingi superocean (kolor tarczy niebieski oraz kremowy). Czy jesteście Państwo w stanie mi pomoc, lub ewentualnie wskazać jakie jeszcze zegarki mógłbym obejrzeć, przymierzyć i wybrać ten, który będzie leżał idealnie? ;) pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omegę przymierzałem z serii seamaster (wersja z bonda), również bardzo ładne zegarki

Omegi z linii Speedmaster i Seamaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Omegę przymierzałem z serii seamaster (wersja z bonda), również bardzo ładne zegarki

Omegi z linii Speedmaster i Seamaster

To ja to napisałem ? :))

 

To teraz zajrzyj na rolexy explorery:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Oraz Rolexy Oyster Perpetual, numer referencji 114300.

Niebieska, antracytowa lub winogronowa tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schaumburg moon!:) tak wiem,że nie ma nutki sportowosci ale nie jest zwykłym elegantem. Sam nie mogę się na niego napatrzeć

 

8680327_schaumburgmoongalaxy12.jpg

 

8680328_moon_one-1.jpg

 

 

A jest też wersja blood moon oraz na meteorycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście ostatnio bardzo przypasował Oris Pro Pilot :) który świetnie leży na łapie.  To tak dla równowagi dla Breitlingów :)

A jeszcze lepiej leżał i idealnie w zasadzie trafiał w gust (mój gust oczywiście) Jaeger LeCultre Memovox.  Niestety mój manager w banku byłby bardzo zasmucony co ja robię.


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ofertę IWC. Na Portugalczyka "ciut" Ci zabraknie, ale prostszego Inżyniera, Pilota czy Portofino powinieneś dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kup Oystera. Jak Rolexów nie lubię, to to będzie świetna inwestycja, pamiątka na lata. Jest dużo rodzajów tarczy, także w nietypowych kolorach.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na lata to Rolex. Jeśli pierwszy fajny to może Tag Heuer - Carrera ? Day Date ?

 

Swojego czasu chorowalem na Maurice Lacroix - Pontos Decentrique. Piękny... jakkolwiek Jakość ML pozostawiała trochę do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.