Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość norbie

Klub Miłośników Zegarków ZENITH

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Trusted napisał(-a):

fajny zegarek i naprawde dobrze wykonany :)

Fajny jest, dobrze wykonany rowniez i bardzo mi sie podobaja, tylko czemu - jesli juz wypuszczaja i tworza takie super zintegrowane bransolety z kopertytami - defiki nie maja szybkiej regulacji bransolety przy cenach zrownanych z mocna konkurencja? 🤨😡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, artme napisał(-a):

Fajny jest, dobrze wykonany rowniez i bardzo mi sie podobaja, tylko czemu - jesli juz wypuszczaja i tworza takie super zintegrowane bransolety z kopertytami - defiki nie maja szybkiej regulacji bransolety przy cenach zrownanych z mocna konkurencja? 🤨😡

No ale konkurencja ma przeważnie regulację na  zapince  ( czasem bardzo długiej ) , przy krytych zapięciach chyba tylko VC proponuje regulację niestety. Czyli jest nisza… Na rozwiązanie poza Zenithem czeka też np Chopard ze swoim Alpine Eagle.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przydałaby się - i to bardzo - chociaż mikroregulacja. Ja mam bransę dopasowaną na styk, w lato będzie ciasno ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukebor napisał(-a):

No przydałaby się - i to bardzo - chociaż mikroregulacja. Ja mam bransę dopasowaną na styk, w lato będzie ciasno ;)

No mam tak samo, jak symetrycznie zdjąłem to ciasna na styk przy lekko opuchniętej ręce będzie problem, jak asymetrycznie z jedna ekstra zostawiłem to lekko luźna i mikro by tu zrobiło robote

 

Edytowane przez Trusted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lukebor napisał(-a):

A Defy Midnight nie było? To chyba te same koperty.

Trudno powiedzieć. Skleiłem amatorsko te dwa rendery i jakieś tam różnice są, ale równie dobrze to może być kwestia ogniskowej obiektywu. Koperty wydają się jednak dość podobne.

 

ezgif-5-b48d94bb0c.thumb.gif.49da54f002fa395e83e0525cfada2abe.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mam tak samo, jak symetrycznie zdjąłem to ciasna na styk przy lekko opuchniętej ręce będzie problem, jak asymetrycznie z jedna ekstra zostawiłem to lekko luźna i mikro by tu zrobiło robote
 

Dlatego świetnie że w zestawie jest guma, a sama zmiana bransy na pasek to czysta przyjemność.
Tak powinno być w każdym zegarku.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, warloard napisał(-a):

Pierwszy cel w tym roku zrealizowany:)

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Fajny, jeden z mocnych kandydatów na moje pierwsze chrono. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, facecik napisał(-a):

Fajny, jeden z mocnych kandydatów na moje pierwsze chrono. Gratulacje!

Tylko niech jak Omega w moonie dorzuca mikroregulacje 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości przymierzyłem i zrobił super wrażenie. Gdyby miał 43 mm.... cóż poradzę, lubię większe watche. Przy 41mm jest już granicznie wysoki. Mam Zenka 45mm i tam wysokość nie jest tak widoczna. Zenki chyba są trochę niedoceniane. Ja swojego bardzo lubię, szczególnie latem. 

IMG20230204135858.jpg

Edytowane przez Undziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to jest bardzo cienki - 11,7mm. Możliwe, że przez kanciaste krawędzie sprawia wrażenie grubszego.

Mi ten zegarek nie daje spokoju, tylko cena mnie nieco hamuje.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że nie daje spokoju. Jest dobry, znany mechanizm, design ciekawy i prosty zarazem. Jak to często bywa, trzeba zobaczyć na ręku, wrażenie dużo lepsze niż na fotkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.