Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Premiera: Omega Seamaster Diver 300 M „Commander’s Watch” [zdjęcia live, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

W środę w Londynie uczestniczyliśmy w premierze nowego zegarka Omegi odwołującego się do stopnia wojskowego nadanego Jamesowi Bondowi. Marka z Biel postanowiła jeszcze mocniej zaakcentować swoją historię i powiązania, nie tylko z najpopularniejszym agentem wszech czasów, ale również Królewską Marynarką Wojenną.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straaaszny brzydal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Festyn kolorów :D koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziarz ich nie ma to i tak widzę tam kółeczka olimpijskie  :wacko:

Czemu taka ? - nieładna, przecież Bond to ładny chłopak był :huh:  :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do pięknych kolorów Królewskiej Marynarki Wojennej ? Jak dla mnie (przyznaje jestem fanem Bonda) świetny zegarek w przyzwoitej cenie.Piekne połączenie granatowego bezela z białą tarczą i 007 przy sekundniku , delikatny czerwony akcent na bezelu to niby festyn kolorów? W końcu jest lato chyba nie wszyscy muszą wyglądać szaro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze order w salonie sprzedaży uroczyście powinni przypinać + fota ze wstęgą i epolety - dumny i blady miałbym pamiątkę na całe życie   B)

Ja nie wiem gdzie ten marketing zmierza lol. O ile seria nawiązująca do postaci filmowej ujdzie (choć ja sam mam za mało dystansu do siebie, żeby takie coś nosić), to firmowanie, ładnego skądinąd zegarka odznaczeniami fikcyjnej postaci...uuu

I hasło reklamowe mogło by brzmieć: "poczuj się jak agent-komandor; jesteś tego warty" 

 

Mogli zrobić wrzutkę na nadgarstek prezydenta w "Naga broń 2 i 1/2" i byłaby Omega President.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. jakby wywalić 007 z sekundy, założyć pełen dekiel bez głupich napisów to byłaby imo. najfajniejsza 300-tka od czasu 2220.80.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dramat...

........dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydal, koszmar, dramat- ale ją pojechaliście. A ja jak nie lubię jasnych tarcz, tak ta Omega na bransolecie w miarę mi się podoba. Na nato już trochę mniej :o

Ale fakt, że z olimpiadą od razu się kojarzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Czekamy na zegarek z J-23. Świetnie by się komponowało na wskazówce. Może być też ze Stilitzem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach mi się nawet podobał ale dzisiaj obejrzałem ten zegarek na żywo i muszę zmienić zdanie - to jest tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w przypadku Omegi w ostatnich latach bywa z limitkami (poza nielicznymi wyjatkami) - miernota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba podłączę się pod opinię innych...jak dla mnie fatalnie to wygląda, w pierwszej chwili myślałem, że to Seiko 5 (nic nie ujmując Seiko, ale jednak od Omegi oczekujemy więcej). Wygląda mocno średnio, kolory są mocno krzykliwe, a ta przyszywana historyjka o nawiązaniu do komandora Bonda...czysty marketing, tylko jak dla mnie, niesmacznie podany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.