Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ch24.pl

Premiera: Omega Seamaster Diver 300 M „Commander’s Watch” [zdjęcia live, cena]

Recommended Posts

W środę w Londynie uczestniczyliśmy w premierze nowego zegarka Omegi odwołującego się do stopnia wojskowego nadanego Jamesowi Bondowi. Marka z Biel postanowiła jeszcze mocniej zaakcentować swoją historię i powiązania, nie tylko z najpopularniejszym agentem wszech czasów, ale również Królewską Marynarką Wojenną.

Wyświetl pełny artykuł

straaaszny brzydal.

Festyn kolorów :D koszmar.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Chodziarz ich nie ma to i tak widzę tam kółeczka olimpijskie  :wacko:

Czemu taka ? - nieładna, przecież Bond to ładny chłopak był :huh:  :)

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Co wy macie do pięknych kolorów Królewskiej Marynarki Wojennej ? Jak dla mnie (przyznaje jestem fanem Bonda) świetny zegarek w przyzwoitej cenie.Piekne połączenie granatowego bezela z białą tarczą i 007 przy sekundniku , delikatny czerwony akcent na bezelu to niby festyn kolorów? W końcu jest lato chyba nie wszyscy muszą wyglądać szaro.

Jeszcze order w salonie sprzedaży uroczyście powinni przypinać + fota ze wstęgą i epolety - dumny i blady miałbym pamiątkę na całe życie   B)

Ja nie wiem gdzie ten marketing zmierza lol. O ile seria nawiązująca do postaci filmowej ujdzie (choć ja sam mam za mało dystansu do siebie, żeby takie coś nosić), to firmowanie, ładnego skądinąd zegarka odznaczeniami fikcyjnej postaci...uuu

I hasło reklamowe mogło by brzmieć: "poczuj się jak agent-komandor; jesteś tego warty" 

Mogli zrobić wrzutkę na nadgarstek prezydenta w "Naga broń 2 i 1/2" i byłaby Omega President.

Edited by Isle of Man

btw. jakby wywalić 007 z sekundy, założyć pełen dekiel bez głupich napisów to byłaby imo. najfajniejsza 300-tka od czasu 2220.80.00

Brzydal, koszmar, dramat- ale ją pojechaliście. A ja jak nie lubię jasnych tarcz, tak ta Omega na bransolecie w miarę mi się podoba. Na nato już trochę mniej :o

Ale fakt, że z olimpiadą od razu się kojarzy ;)

Guest Blunio

Czekamy na zegarek z J-23. Świetnie by się komponowało na wskazówce. Może być też ze Stilitzem :D

Na zdjęciach mi się nawet podobał ale dzisiaj obejrzałem ten zegarek na żywo i muszę zmienić zdanie - to jest tragedia.

Edited by mikeb

Jak to w przypadku Omegi w ostatnich latach bywa z limitkami (poza nielicznymi wyjatkami) - miernota.

Edited by Bartek79

Chyba podłączę się pod opinię innych...jak dla mnie fatalnie to wygląda, w pierwszej chwili myślałem, że to Seiko 5 (nic nie ujmując Seiko, ale jednak od Omegi oczekujemy więcej). Wygląda mocno średnio, kolory są mocno krzykliwe, a ta przyszywana historyjka o nawiązaniu do komandora Bonda...czysty marketing, tylko jak dla mnie, niesmacznie podany.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.