Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Szu

kilka pasków w dobre ręce i na typowe nadgarstki ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szu
Witam serdecznie,

 

Trafiam tu przez kompletny przypadek, ale widząc tu tylu pasjonatów zupełnie nie żałuję. Przychodzę raczej z pasji do obróbki skór wszelakich, niż do zegarków jako takich (choć trochę też). Na co dzień zajmuję się raczej większymi gabarytami szytymi na zamówienie - głównie teczki i torebki, ale nie ukrywam, że paski do zegarków to moje guilty pleasure "po godzinach". Jest w robieniu pasków coś nienormalnie fascynującego ;)

 

 

Niestety z racji przeprowadzki muszę wyczyścić lekko "magazyn", stąd też dość spontaniczny pomysł na "wyprzedaż" rzeczy robionych bez zamówienia.

Posiadam 13 identycznych pasków, klasyczny, ciemny brąz, przeszycia również brązowe, nić 0,4 mm lub 0,6 mm do wyboru, 2 warstwy skóry, grubość około 2,6 mm. Krawędzie szlifowane, zaokrąglone, farbowane na kolor paska.

 

Szerokość 20 mm

Długość - około 85 / 120 

 

Paski nie posiadają jeszcze dziurek, więc nie ma problemu z wybiciem ich / jej pod wymiar, osobiście preferuję paski z jedną dziurką, ale to nie moje decyzje, jeśli będzie trzeba wybiję nawet 13.

 

Każdy pasek jest z kompletem stalowych teleskopów,oraz stalową klamerką - srebrną, polerowaną lub czarną matową - do wyboru, oraz ruchomą szlufką (mogę, na życzenie dodać drugą gratis) 

 

Jest tez możliwość wysyłki z zapięciem klamrowym. Tego typu zapięcia posiadam obecnie tylko w kolorze srebrnym, wykończenie na połysk, stal. 

 

Wysyłka gratis.

 

 

 

(tu powinno być zdjęcie całego paska, ale uparcie dostaję info, że rozmiar jest zbyt duży - mimo kilku zmian :/ nawet mikro zdjęcia nie chce dodać, ktoś ma jakiś pomysł ?)

 

przód

 

post-98492-0-28612000-1499629973_thumb.jpg

 

tył

 

post-98492-0-17188000-1499629974_thumb.jpg

 

detale w świetnej jakości :/ 

 

dziurki pod szew wydają się ogromne, ale to wina zbliżenia, normalnie wszystko z nimi ok  

 

post-98492-0-01336600-1499629975_thumb.jpg

 

post-98492-0-41833000-1499629972_thumb.jpg

 

 

Przepraszam za dość bezpośredni wpis jak na początek, ale przenoszenie warsztatu i siebie między państwami nie należy do łatwych, więc mam nadzieję, że zostanie mi wybaczone.

 

 

Niestety aparat w naprawie, został mi do dyspozycji telefon, co widać na załączonych obrazkach ;)

 

Klamerki, które są do wyboru widać na załączonych zdjęciach. Mam jeszcze jedną złotą, dość delikatną, polerowaną, gdyby ktoś coś, proszę pisać, podeślę zdjęcia 

 

post-98492-0-79559100-1499629945_thumb.jpg

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt poprzez forum, lub bezpośrednio na maila [email protected]

 

 

pozdrawiam serdecznie wszystkich zegar(k)omaniaków i do usłyszenia we wpisach po prostu prezentujących inne - zdecydowanie bardziej różnorodne - prace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za darmo to moge przygarnac:)


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też poproszę:)

ale mogę też zapłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z chęcią przyjmę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Poproszę, mogę zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szu

witam ponownie, za darmo niestety nie mogę :( ale proszę o kontakt na PW na pewno się dogadamy co do ceny ;)

 

***

 

Jeśli ktoś szuka czegoś nietypowego / kształtu, rozmiaru, koloru etc, też proszę pisać, tu są jedynie paski najbardziej uniwersalne, które mi "zalegają", że się tak brzydko wyrażę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy taki dział "sprzedam" na forum


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szu

mamy taki dział "sprzedam" na forum

 

 

Tak, wiem, jednak można w nim pisać po umieszczeniu 50 postów na forum, a poza tym, planuję tu wrzucać inne prace, więc już chyba sobie zostawię ten wątek jako "mój" ;) No chyba, że mnie ktoś wywali, to założę nowy i wyrobię "normę" postów ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka cena tych pasków? :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.