Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czaki1981

MTG S1000D 1a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zakochałem sie w MTG s1000d 1a4er jednak mam dobra ofertę na MTG s1000d 1a.  Czy te modele róznia sie tylko kolorystyka? Pod uwage biore jeszcze MTG-G1000D-1A2. Poradzicie coś? Czy nie bedzie za duzy na nadgarstek 20.5 cm ? Ogólnie może coś innego doradzicie aby na bransolecie byl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Jedno jest pewne - na nadgarstek 20.5 napewno nie bedzie za duzy,choc nie zaszkodzi przymierzyc

 

Wedlug mnie roznica miedzy tymi modelami jest tyklo w kolorystyce,ale niech sie jeszcze wypowiedza inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1a4er od 1a różnią się tylko kolorystyką - to ten sam zegarek.

 

Przymierz przed zakupem.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy łapie 20.5 możesz brać dowolny model.

Jeżeli koniecznie musi być na branzie, to możesz sobie porównać MTG do GPW1000 z końcówką FC w nazwie.

A jak "boisz" się wielkości to mniejszy jest GWA1000 również z FC.

Zresztą nie muszą być w wersji FC, bo branzę można dokupić i założyć do dowolnego z tych modeli.

 

I tak profilaktycznie, żebyś potem nie żałował, załóż na łapę też Muda, czyli GWG1000. Tu branzy nie ma, ale za to jest dużo radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17 i wlasnie zamówiłem tem zegarek i dopiero ja mam sie czego obawiać ^^ i wlasnie wersje z czerwonymi akcentami. Przy łapie 20.5 to bym sie prędzej martwił ze bedzie za mały;) moze mtg-g1000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy "za duży" czy "za mały" to kwestia czysto subiektywna i do niej należy podchodzić indywidualnie.

 

Z wymienionych przez bb203 miałem wszystkie, moim zdaniem GPW jest kiepskim pomysłem bo metalowy bezel się rysuje jak jasny gwint, nie wiem z czego jest zrobiony (metalowy element bezela) ale to na 100% nie jest stal 316l, MTG też łatwo rysy łapie bo ma sporo elementów polerowanych - na łapie oba leżą nie najlepiej - GWA-1000 to świetne rozwiązanie dla mniejszego nadgarstka, ładnie się układa ale upierdliwy jest brak podświetlania, zresztą podobnie jak w MTG, za to GWG-1000 jest, moim zdaniem, świetny - jeśli chodzi o wygodę użytkowania i funkcjonalność zjada MTG bez popijania, jako zegar codzienny również, można go swobodnie tyrać i nic się nie dzieje, MTG trzeba nosić ostrożnie bo łapie kancery, kwestie użytkowe... raczej iluzoryczne, podobnie jak we wszystkich "G" bez wyświetlacza (dlatego GWG ma wyraźną przewagę) - MTG to raczej zegarek "do mania" niż do użytkowania, a już na pewno nie jako g-shock... Główna i moim zdaniem, jedyna zaleta MTG to ładny wygląd - który można uzupełnić komicznym wyglądem na "cienkim" nadgarstku... ale zawsze można nie nosić i tylko w domu kolegom pokazywać :P

 

 

:D :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No według mnie mtg to juz bardziej trzeba traktować jako biżuteria a nie funkcjonalny zegarek do zadań specjalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest sikor ;d strasznie duzo ostatnio widze tych modeli na rożnych forach fejsowych wiec musi byc dobry ;p

 

Nawet kolega z forum od którego brałem mtg dołożył sobie i wzial wlasnie taki sam model jak Twój ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.