Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marmas

Co sądzicie o tym zegarku z Royal London czy wart jest ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się poradzić czy jest to zegarek wart 260 zł? Czy wygląda ładnie? Czy będzie się dobrze prezentował na szczupłej ręce

 

http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/31028/zegarek_meski_royal_london_41292-02.html?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=lowerfunnel

 

Czy może ten lepszy

 

http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/31031/zegarek_meski_royal_london_41292-04.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba ..takie sobie jak Ci sie podobają .. trudno w takiej cenie szukać czegoś więcej 

Ja wołałbym poszukać jakiegoś vintage 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vintage nie świeci jak milion dolarów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi trochę zależy na tym żeby to świeciło żeby było widac. No cóż taki jestem trochę mi to imponuje takie błyskotki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu kupił bym w tej cenie grubą srebrną bransoletę, :) a zegarek kup za jakiś czas i będziesz zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bransoleta to już trochę wieś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a uważasz że mniejszą wsią będzie wyskoczyć z prezentowanym zegarkiem ?

Który za rok przestanie lśnić.

 

zawsze możesz zainwestować w złoto :) jeśli to nie wieś :P

Ale w cenie złotej bransolety w rozmiarze dla faceta kupisz porządny sikor którym zabłyszczysz gdzie się nie pojawisz.

Jeśli taki ma być tego cel :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przestanie lśnić wystarczy o niego dbać. A poza tym można go oddać do czyszczenia. Cena nie jest wygórowana to i można za rok sobie kupić nowy  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest adekwatna do jakości. Nie bądź naiwny że za 300 zł kupisz coś co opłaciło się będzie czyścić i w to inwestować.

 

Po roku kupisz następny, po następnym roku jeszcze jeden itd.

 

Kiedyś policzysz że wydałeś tyle że kupił byś za te pieniądze coś co naprawdę cieszy działa i po kilku latach, ma wartość taką jak w dniu zakupu lub większą :)

 

Młody jesteś a młodość ma swoje prawa :)

Twoja kasa Twój wybór  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus to porządna marka Seiko, więc jeśli się podoba, to można brać. Odnośnie do zegarków typu tego Royal London, to jeśli ma nie być drogo, a wyglądać podobnie, to polecam poszukać bezpośrednio u Chińczyków. Długo pewnie nie wytrzyma, ale będzie znacznie taniej. Za takie wynalazki nie ma co przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj też na znanym portalu aukcyjnym tam jest mnóstwo świecących wynalazków podobnych do zegarka za znacznie mniejsze pieniądze.

A tak serio to kupuj taki zegarek jaki ci się podoba i niech się dobrze nosi. Trudno tu dobrze doradzić bo to nie forum modowe żeby oceniać jak będzie się zegar prezentował i jak jasno byłyszczał a co do jakości to koledzy się już dość jasno wypowiedzieli niemniej od czegoś trzeba zacząć przygodę z zegarkami więc dlaczego nie od Royal London...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) od czegoś trzeba zacząć przygodę z zegarkami więc dlaczego nie od Royal London...

 

Niemniej jednak znacznie lepiej od Lorusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.