Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rather_d

Omega Geneve Automatic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Przyjaciół ;) 

 

Mam możliwość nabycia Omega Geneve Automatic z bazark grupy facebook. Podobno po pełnym serwisie ? Mechanizm automatyczny in hause cal. 1012 ?

 

Pytanie ile naprawdę jest wart zegarek żeby nie przepłacić ? Zegarek jest autentyczny czy raczej podróba ? 

 

 

Zmierzałem do kupna nowego Orienta, niestety odkłada się... a tu takie coś. 

 

 

Załączone Miniatury 

 

 

post-81932-0-60086300-1500111749.jpgpost-81932-0-57956000-1500111762_thumb.jpgpost-81932-0-58222200-1500111773_thumb.jpgpost-81932-0-47080200-1500111782_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wyglada ok

Co do ceny wejdz sobie na ebay i zobaczysz jakie sa ceny


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest w ładnym stanie, a cena zależy od stanu przede wszystkim.


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet ceni go na 2500. Przeglądając ogłoszenia to cena troszki wygórowana czy się mylę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu!

 

W podobnej cenie chodza ze zlota.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde....nawet jakby miał werk 1022 i polski kalendarz to też byłaby przesada....aczkolwiek stan fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu!

 

W podobnej cenie chodza ze zlota.

Kurde....nawet jakby miał werk 1022 i polski kalendarz to też byłaby przesada....aczkolwiek stan fajny

 

Zagranicą jestem to nie mam jak go na być. Dopiero za 3 tyg jakiś deal o ile się nie sprzeda. Rozsądnie ile można ugrać -500zł ? 

 

Napalony nie jestem, szukam cierpliwie drugiego zegarka. Nowy to jednak nowy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferowana cena wg mnie jest 50% za wysoka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferowana cena wg mnie jest 50% za wysoka....

 

Chętnie kupię za 50% ceny i takim stanie, daj linka  :D


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu to jest moja opinia ile wg Ciebie może być warty ten okaz ?...W Omegach to Ty jesteś spec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z cenami jest ciężko

to zależy od pory roku i sytuacji na rynku

czasem jest tak że takiej omegi nie można sprzedać za 1500zł a nagle pójdzie i za 2500zł bez targowania


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo za ile poszedl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu to jest moja opinia ile wg Ciebie może być warty ten okaz ?...W Omegach to Ty jesteś spec

 

Ceny idą w górę, a zależą przede wszystkim od stanu zegarka, a w tym przypadku nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Ja oczywiście nie dał bym 2500 zł, ale jak ktoś nie ma wiedzy, a chce mieć oryginalny zegarek to w mojej ocenie nie jest to zły wybór.


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny idą w górę, a zależą przede wszystkim od stanu zegarka, a w tym przypadku nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Ja oczywiście nie dał bym 2500 zł, ale jak ktoś nie ma wiedzy, a chce mieć oryginalny zegarek to w mojej ocenie nie jest to zły wybór.

Grzesiu doskonale to rozumiem ...może przesadziłem z tą 50% ale gdzies obił mi sie podobny właśnie w cenie połowie niższej oczywiście stan nie byl jak w/wym. egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywaja podobne o polowe tansze lecz cena zalezy od stanu


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wielokrotnie wałkowano wszystko sprowadza sie do tego ile ktos jest w stanie zapłacić za zegarek ...jeżeli kolega byl w stanie dac za niego 2500pln to tyle byl dla niego warty...mimo ze dla nas tu nie byl warty wydania aż takiej kwoty i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko oględnie, tak na marginesie, że w zależności od tego, czy się ocenia cudze oferty, czy też samemu się zegarek wystawia na sprzedaż, to podejście do ceny bywa różne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek masz racje ale jezeli jedna strona chce sprzedać a druga kupic to jak są to poważni ludzie to zawsze dojdą do jakiegoś porozumienia dobrego dla obu stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.