Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nikox85

Preziosa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu nabyłem zegarek Preziosa. Ale nic o nim nie wiem, jaki rocznik jaki kraj itp. W necie jedynie znalazłem że to Swiss ale i tak z żadnych oficjalnych stron. Czy ktoś mógłby cokolwiek coś o nim powiedzieć

 

 

post-50351-0-87839800-1500383607_thumb.jpg

post-50351-0-62894600-1500383617_thumb.jpg

post-50351-0-47831600-1500383735_thumb.jpg

post-50351-0-69224100-1500383742_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Werk wtglada mi na Otero(otto eple), ale jaka wersja ne znaju, moze ktorys Kolega wyznajacy sie na Oterach cos podpowie. To szwajcarski mechanizm.

Jezeli koperta nie ma puncy pewnie jest pozlacana 14k nic wiecej. Zegar w ladnym stanie imo przeczyscic przesmarowac i uzywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Wielkie dzięki. Byłem z nim u złotnika, powiedział że na 99% złoto. A żeby być pewnym na 100% musiał by próbkę pobrać, ale szkoda mi zegarka, więc odmówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Stan jest bardzo ladny wiec wg mnie zrob mu serwis (smarowanie plus regulacja), zaloz pasek i trzymaj lub nos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosić na pewno będę, ponieważ lubię płaskie i nie za duże zegarki. Tylko znajdę ładny pasek z podkładką i będzie git. Koronka jest z innego zegarka, ponieważ tutaj była bardzo starta. Trochę koronka daje po oczach :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną Preziosę (w kwadratowej kopercie). Kiedys robiłem sercz nt tej marki i wyszło, że jest (była) to manufaktura z Niemiec Zachodnich (NRF vel RFN)


Lubię stare zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.