Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jakubb

17 jewels incabloc

Rekomendowane odpowiedzi

masz przecież wszędzie nazwę firmy - delbana

 

w necie pełno opisów i zdjęć tych zegarków


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas szukam i nigdzie nie mogę znaleźć identycznego zegarka. Zawsze się czymś różnią od mojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drodze:

- Pane Havranek! To je pana pes?- Ne, moj ne byl taki plaskaty!

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delbana, jak Delbana. Ta w słabym stanie. Oddaj na przegląd do zegarmistrza, wymień szkiełko, pasek i trzymaj na pamiątkę.

 

I przeczytaj do jasnej ciasnej Regulamin, który odhaczyłeś przy rejestracji. Dowiesz się z niego, że nie wyceniamy zegarków na forum... Popatrz sobie na allegro.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie poza konkursem. Ilekroć widzę taki zegarek, zastanawiam się, co ludzie robią, żeby tak go zmordować..... :blink:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go wsadził pod pociąg, pod elektrowozem ET22 zrobi się  bardzo płaski, bo ten elektrowóz ma sześć zestawów kół i tak fajnie stuka... Warto do szyny zegarek przykleić taśmą... taką:

 

rolka-gaffer-ta%C5%9Bma-kana%C5%82-ta%C5


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie poza konkursem. Ilekroć widzę taki zegarek, zastanawiam się, co ludzie robią, żeby tak go zmordować..... :blink:

Mnie się wydaje ,że wystarczy taki zegarek nosić żeby się tak intensywnie spatynował .,Te zegarki miały koperty dosyć kiepskiej jakości,niezbyt szczelne i na dodatek byle jak pochromowane.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go wsadził pod pociąg, pod elektrowozem ET22 zrobi się  bardzo płaski, bo ten elektrowóz ma sześć zestawów kół i tak fajnie stuka... Warto do szyny zegarek przykleić taśmą... taką:

 

 

 

Kiedyś zrobiłem ten numer z monetą 50 gr. Położyłem ją na szynie i przejechał po niej cały spalinowóz typu SM42 i pierwszy wagon. Później niestety moneta spadła, ale i tak fajnie się spłaszczyła ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ,że wystarczy taki zegarek nosić żeby się tak intensywnie spatynował .,Te zegarki miały koperty dosyć kiepskiej jakości,niezbyt szczelne i na dodatek byle jak pochromowane.,

 

Mam takich zegarków bliżej nieokreśloną ilość, a widziałem jeszcze kilka więcej. W gorszym stanie też i to wiele.

Niemniej, zawsze mnie to zdumiewa. ;)

W latach młodości nosiłem zegarki niskiej jakości i nieraz po kilka lat i niemal śladów na nich nie było, a tu...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.