Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterFan

Link do stron internetowych olbrzymiej liczby producenty2nz5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

To uświadamia mi, w jakim stopniu Polski rynek zegarków opanowany jest przez kilka mare jak Longines, Tissot, Omega, Swatch, Breitling, IWC, Atlantic itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to nazwać w taki sposób jak zrobiłeś to Ty Tsuki, można rzecz inaczej, że nasz rynek jest zwyczajnie ubogi, albo nie "dorósł" jeszcze do sporej większości firm znanych od dawna poza granicami naszego kraju :twisted:

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

witaj świetna stronka :lol:

wreszcie znalazłem coś o firmie:Omikron

pozdrawiam

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile szwajcarskich firm zegarkowych z tej listy jest w stanie wymienić przeciętny Kowalski.Jednym słowem bida,duża luka w klasie średniej.Nie wiem jak to jest w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej,ale porównując oferty Rosyjskich sklepów internetowych...no właśnie,nie ma co porównywać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, relatywnie sporo linków jest nieaktywnych (np. George Daniels) ). A i brak także niektórych b. ważnych producentów (np. F.-P. Journe), jeszcze inne odsyłają bynajmniej nie do stron producenta (np. G. Genta)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.