Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jaha

Jak i czym podzielić plk PDF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak i czym podzielić długi plik PDF na odrębne strony.

Jest to czynność raczej sporadycznie wykonywana dlatego nie chcę dokonywać zakupu specjalnego programu.

Czy można wykonać to za pomocą jakiegoś darmowego programiku. Jaki byście polecili.

Po przejrzeniu sieci stwierdziłem, że każdy niby darmowy po zainstalowaniu domaga się zakupienia wersji która tą czynność dopiero dokona. Nie mam jednak potrzeby korzystania z takiego oprogramowania codziennie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Może porobić print screeny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak?

Co dla jednego jest oczywiste, dla drugiego niestety niekoniecznie :)

Niestety komputery to nie moja domena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

To takie jakby zdjęcia ekranu. Masz nawet na klawiaturze klawisz do tej funkcji, gdzieś po prawej u góry. Działa w kooperacji z klawiszem shift lub pobliskim, np ctrl. Pokombinuj. Z tym że zdjęcie ekranu musisz gdzieś wkleić, np. do pliku worda lub innego. Sorry za pokrętne tłumaczenie, ja tez tylko użytkownik komputera :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy jest zdjęcie ekranu. Potrzebuję wybrane strony z pliku do późniejszego wykorzystania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może wydrukuj potrzebne strony za pomocą PDF creator ->  http://www.pdfforge.org/pdfcreator   tylko zainstaluj podstawową wersję bez dodatków (są zbędne). Działa jak normalna drukarka, tylko do PDF drukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprostsze rozwiązanie.. program darmowy do tworzenia PDF- jakaś wirtualna drukarka np. PDF creator (http://www.pdfforge.org/pdfcreator).. .i drukujesz wybrane strony z pliku oryginalnego na PDF creatorze - tworzysz nowe dokumnety - ze stron których chcesz ...

 

 

edited: widze, że WACOR dał to samo rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Pdftool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.