Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matej

GPW-2000 oczami Mateja

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zegarek otrzymałem od jednego z moich subskrybentów i ponieważ mam ograniczony czas na jego wykorzystanie, postanowiłem przycisnąć-rezygnując z pewnych swoich planów, dla dobra większości ;)

Może pojawić się kilka błędów językowych, lecz to wynik opowiadania o zegarku przez ponad godzinę.

Co więcej okazało się, że yt przyjmuje tylko klipy max 1 h więc musiałem podzielić materiał i końcówka pierwszego nie za fajnie wyszła - proszę o wyrozumiałość :)

Zapraszam serdecznie 

 

 
 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam-jak zwykle wykonałeś porządną robotę,także wielkie podziękowania nie widziałem jeszcze zegarka na żywo i przyznaję,że nie działa tak mocno na wyobraźnię jak gwg widziany po raz pierwszy ale moją wersję kolorystyczną i tak chcę mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam-jak zwykle wykonałeś porządną robotę,także wielkie podziękowania nie widziałem jeszcze zegarka na żywo i przyznaję,że nie działa tak mocno na wyobraźnię jak gwg widziany po raz pierwszy ale moją wersję kolorystyczną i tak chcę mieć

Dziękuję bardzo :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek, oraz perfekcyjna recenzja!!. Teraz tylko należy chwile poczekać aż cena się ustatkuje tzn. zmaleje:).

 

Dzięki Matej.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek, oraz perfekcyjna recenzja!!. Teraz tylko należy chwile poczekać aż cena się ustatkuje tzn. zmaleje:).

 

Dzięki Matej.

Uff dzięki Panie Floyd :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000 też ma metalowe elementy bezela jak poprzednik?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jaki to materiał ale raczej tak.

 

Szkoda jeśli to ten sam materiał co w 1000 bo to najsłabszy element tego zegarka... rysuje się jak nie wiem co... a 2000 świetnie wygląda - dzięki za pokazanie ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda jeśli to ten sam materiał co w 1000 bo to najsłabszy element tego zegarka... rysuje się jak nie wiem co... a 2000 świetnie wygląda - dzięki za pokazanie ;)

Zwrócę na to uwagę jak będę porównywał te dwa modele. Dzięki Daito za obejrzenie materiału :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócę na to uwagę jak będę porównywał te dwa modele. Dzięki Daito za obejrzenie materiału :)

 

No przestań... trzeba oglądać puki za darmo, jak zaczniesz rachunki wystawiać albo abonament sprzedawać to sobie już nie pooglądam ;):D :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przestań... trzeba oglądać puki za darmo, jak zaczniesz rachunki wystawiać albo abonament sprzedawać to sobie już nie pooglądam ;):D :D :D

Czyli jednak nie będę umieszczał płatnych treści, ech tak myślałem że nici z tego biznesu ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie całość :)

 

+ fajne detale, jak górna część paska, klamerka, przyciski

+ aplikacja. Może bajer, ale ułatwia dostęp do niektórych ustawień, jak np. do ustawienia timera, gdy wskazówki go przesłaniają.

+/- dolny wskaźnik (dzień tygodnia, tryb) - sam nie wiem, mam mieszane uczucia. Może fajnie pływa, ale chyba wolę wskazówkowe rozwiązanie

- ogólny wygląd, jak dla mnie jest gorszy - już pisałem, że jest ugrzeczniony

- za duże/długie indeksy - niepotrzebnie to poprawiali

- kompozycja tarczy. Dla mnie jest za pusto po prawej stronie.
- datownik bez ramki - nie lubię czegoś takiego
- dostęp do trybu samolotowego :blink: Jeżeli ktoś faktycznie często lata, a na to wskazuje np. ta aplikacja, itd. to jest on bezsensownie upier.dli.wy
- stoper - wolna wskazówka, w 1000 ładnie lata. Bajer, ale fajny :)

- dodali jeden przycisk, ale podświetlenie dalej działa tylko w trybie godziny? :blink:

 

Oczywiście skupiłem się tylko na różnicach, celem porównania.

Pewnie bardzo subiektywnie :)

 

edit: Matej - dzięki! Byłbym zapomniał

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie całość :)

 

+ fajne detale, jak górna część paska, klamerka, przyciski

+ aplikacja. Może bajer, ale ułatwia dostęp do niektórych ustawień, jak np. do ustawienia timera, gdy wskazówki go przesłaniają.

+/- dolny wskaźnik (dzień tygodnia, tryb) - sam nie wiem, mam mieszane uczucia. Może fajnie pływa, ale chyba wolę wskazówkowe rozwiązanie

- ogólny wygląd, jak dla mnie jest gorszy - już pisałem, że jest ugrzeczniony

- za duże/długie indeksy - niepotrzebnie to poprawiali

- kompozycja tarczy. Dla mnie jest za pusto po prawej stronie.

- datownik bez ramki - nie lubię czegoś takiego

- dostęp do trybu samolotowego :blink: Jeżeli ktoś faktycznie często lata, a na to wskazuje np. ta aplikacja, itd. to jest on bezsensownie upier.dli.wy

- stoper - wolna wskazówka, w 1000 ładnie lata. Bajer, ale fajny :)

- dodali jeden przycisk, ale podświetlenie dalej działa tylko w trybie godziny? :blink:

 

Oczywiście skupiłem się tylko na różnicach, celem porównania.

Pewnie bardzo subiektywnie :)

 

edit: Matej - dzięki! Byłbym zapomniał

Super komentarz Sol :) krytyka zawsze wskazana, co więcej dla każdego ważne jest coś innego i to jest fajne. Dzięki oczywiście za poświęcony czas na obejrzenie :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo udana :) wszystko wyjaśnione jak się należy właściwie po co instrukcja do zegarka skoro jest ktoś kto tak dokładnie opisuje konkretny model :) zegarek ładny ale brakuje mi wyświetlacza :) nadal gwg jest moim numerem jeden pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo udana :) wszystko wyjaśnione jak się należy właściwie po co instrukcja do zegarka skoro jest ktoś kto tak dokładnie opisuje konkretny model :) zegarek ładny ale brakuje mi wyświetlacza :) nadal gwg jest moim numerem jeden pozdrawiam

Dzięki Ziko739 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po obejrzeniu materiału nie wiem który model wkoncu kupić. Jestem w trakcie szukania jakiegoś gshocka( pierwszego w zyciu) bardzo mi wpadl w oko gpw 2000. Nie zależy mi na baro temp itp wiec wydaje mi się modele z serii gpw spełnią moje wymagania. Jak myślicie który z zegarków na dobry początek a może macie jeszcze jakieś inne modele godne polecenia .

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Wszystko zalezy od funduszy jaki chcesz przeznaczyc..i rozmiaru nadgarstka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo mój nadgarstek to też 18,5 cm :)

Gpw-2000 to moim zdaniem bardzo fajny zegarek. Musisz tylko wziąć pod uwagę to, w jakich warunkach będziesz go używał- widziałem na olx jakiś czas temu strasznie zniszczony model - bezel/oring był tak obdarty, że tylko wymiana (co nie jest łatwe i tanie).

Jeżeli zależy Ci na wskazówkach bez sensorów to wg mnie wybór jest dobry. Są jeszcze MTG lecz to już "metal" na bransolecie więc nie to samo. Jest gw-a1100 lecz brak światełka może odstraszyć.

My możemy tylko wyrazić swoje zdanie, Ty musisz określić na czym Ci zależy ;) akurat gpw-2000 ma na forum słabe notowania hehe

Nadgarstek 18,5 fundusze do 4000.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie stoje przed decyzja zakuoy mtg b1000 albo gpw...1000 lub 2000. Gpw jest z tych zegarkow ktore mozesz zalozyc na prawie kazda okazje. Czy pocwiczyc czy wyjsc gdzies pasuje wszedzie. No i chyba jednak troche lepiej jest wyposarzony. Jedyne czego niema gpw 2000 w porownaniu z nowym mtg to brak przywolania telefonu,jesli sie myle prosze o sprostowabie. No i alpha gel chyba daje jeszcze wieksze bezpieczenstwo zegarkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gpw 2000 1aer wpadł do kolekcji , w poniedziałek wrzuce foty z nowego zakupu. :)

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu i niech się nosi!

Czekamy na fotki :)

No i gpw 2000 1aer wpadł do kolekcji , w poniedziałek wrzuce foty z nowego zakupu. :)

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem to cudo. Aplikacja bardzo ułatwia ustawianie i korzystanie z funkcji zegraka. Czy może mi ktoś napisać jak sprawdzić poziom naładowania bateri nie korzystają z apki tylko bezpośrednio na zegarku? Jakoś nie mogę znaeźć w instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez swierszczu
      Jak w tytule. Poszukuje Risemana w dobrym stanie. Najchetniej z polskiej dystrybucji i dowodem zakupu
    • Przez KapitanMagellan
      Sprzedam Casio G-SHOCK GSTS100D-1A4 Zegarek posiadam od nowości. Założony 2-3 razy. Stan oceniam na 9/10 Specyfikacja na stronie producenta: polecam zakładkę watch features, gdzie opisanych jest mnóstwo funkcji zegarka. https://www.casio.com/us/watches/gshock/product.GST-S100D-1A4/   Sprzedaję w komplecie jak na widocznym zdjęciu. Możliwość odbioru osobistego w Warszawie. Koszt wysyłki inpost pokrywam. Polecam, ponieważ zegarek prezentuje się jeszcze lepiej na żywo niż na poglądowych zdjęciach. cena: 900 800 zł







    • Przez Lukasz9292
      Drodzy Forumowicze!
       
      Od jakiegoś czasu mam problem z zegarkiem G-Shock GBA 800-1AER. Już kilka razy zdarzyła mi się taka sytuacja, że ekran gaśnie, wskazówki stają, a na wyświetlaczu zaczyna migać symbol "R". (tak jak na dołączonym zdjęciu). Trwa to około 1min/2min, po czym zegarek znowu zaczyna działać jak gdyby nigdy nic. Takie sytuacje mają najczęściej miejsce, gdy zrobię coś wymagającego większego zużycia energii jak np. wciśnięcie klawisza podświetlenia czy przytrzymanie przycisku "START" uruchamiającego funkcję Bluetooth do sparowania zegarka z telefonem. Czy ktoś z Was miał może podobne kłopoty albo wie co owy problem powoduje? Zegarmistrz twierdzi, że nie jest to wina słabej baterii. Zegarek kupiłem nowy około 16 miesięcy temu ze strony zegarki24h.  

    • Przez patryk2404
      Witam, od jakiegoś czasu moj G-Shock GBA 800 nalicza kroki od 0 do 100 i tak w kółko. Kiedyś po prostu pokazywał ile kroków przeszedłem, np. 8654 itp. Pomoże ktoś jak wrócić do tamtego ustawienia? Czy to może jakaś usterka? 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.