Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Zapisy na zegarki PRO-MILITARI

Rekomendowane odpowiedzi

"Kur-kuma", w tłumaczeniu "Kogut-rozumie".

Tylko, kto tu jest Kogut? B)

Kolega dobrze się czuje?


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym zamówić Pan-Afrika z żółtą tarczą, bardzo mi na tym zależy.

 

A czy ja w tym temacie mógłbym zamówić dekle do Opla?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to proszę wpłacić 1000zl. Mail poszedł standardowy, nie miałem czasu analizować kto jest z forum a kto nie. Jak ktoś pamięta o rabacie to dobrze.

Ja również mam podobną sytuację, poszedł już przelew na 1050 zł. Co z tym fantem teraz zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pierwsze opinie tych co otrzymali zegarki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie go założyłem :) Dzięki QuadrifoglioVerde!

Zegarek jest bardzo ładny i dopracowany w szczegółach. Koperta ładnie leży na nadgarstku, na górze uszu szczotkowana i fajnie świeci się lustrzana luneta. Dekielek to dla mnie mistrzostwo. W rzeczywistości wygląda super. Prawdziwy numizmat ;). Szkło fajnie wypukłe i pięknie się komponuje z kopertą patrząc na profil zegarka od strony uszu :) Koronka ma ładnie zalane logo VC. Tarcza ładna, czarna i czytelna. Wszystkie indeksy i nadruki dopracowane. Wskazówki też ładne i pasujące do całości projektu. Chyba luma na wskazówkach, w świetle dziennym, ma lekko inny odcień niż na indeksach. Wieczorem okaże się jak świeci. Pasek skórzany fajny i klamerka  sygnowana też fajna. Ogólnie bardzo fajny, ładny i dopracowany zegarek.

 

Po naświetleniu indeksy ładnie świecą, czytelnie widać cyferki, wskazówki zresztą też.Wskazówki świecą odrobinę jaśniej i dłużej od indeksów.

Najpiękniej chyba zegarek wygląda w półmroku zwrócony tarczą pod odpowiednim kontem do lekkiego światła. W pewnym momencie widać tylko błyszczące wskazówki, logo VC i lustrzaną lunetę... elegancja i tajemniczość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ten zegarek wygląda rewelacyjnie, dużo lepiej niż na zdjęciach. A dekiel jest super. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało jeszcze 18szt zegarków PRO-MILITARI, wciąż można sobie wybrać numer zegarka. Numery które pozostały to: 38,46,47,49,72,73,74,76,79,82,85,86,90,91,92,95,97,98

45723551_2194399950817152_24167390562064

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamawiam nr 73. Proszę o informację ile i na jakie konto mam dokonać wpłaty. Jestem forumowiczem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamawiam nr 73. Proszę o informację ile i na jakie konto mam dokonać wpłaty. Jestem forumowiczem.

Pozdrawiam.

 

odpisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeślij proszę dane do wpłaty dla forumowicza na numer "49" jeśli jeszcze dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.