Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Projekt zegarka rocznicowego 100lat niepodległej Polski.

Rekomendowane odpowiedzi

Szlif na uszach był wcześniej ładniejszy. Z wypełnienia bym nie rezygnował, za to z buław chętnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pominę te buławy, ale poprzedni kolor był 3x lepszy. Tak czy siak finalnie nie dla mnie, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Lumii Microsoft też mam cały czas w kolorze


I nie korzystam z tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buławy niepotrzebne, nowy kolor oklepany. Zmiany na gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor rzeczywiście nie zwracający uwagi. Ten wcześniejszy niebieski mnie osobiście bardziej podchodził . Co do buław to pierwsze moje skojarzenie padło na czapkę konfederatkę. Ale może to przez te amerykańskie filmy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja była fajna, prosty napis, żadnych kijków na tarczy, proszę do tej wrócić ;)

post-43343-0-87155000-1509004279_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor rzeczywiście nie zwracający uwagi. Ten wcześniejszy niebieski mnie osobiście bardziej podchodził . Co do buław to pierwsze moje skojarzenie padło na czapkę konfederatkę. Ale może to przez te amerykańskie filmy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Skojarzenie dobre. Ja tych buław będę bronił jest to w zasadzie jedyny symbol który nie jest kiczem a jest wymowny, wskazujący na Marszałka bez umieszczania jego podobizny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech te buławy będą na deklu, a nie na tarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń, broń. Na końcu Ty będziesz to musiał sprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie niebieska tarcza ! Czarna, zielona, wiśniowa, brązowa, każda inna, ale nie niebieska ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że forumowicze już są już tak zblazowani zatrzęsieniem zegarków na rynku że nic im nie dogodzi, jak kolor nie taki to logo nie tam gdzie trzeba, jak nie logo to szlif nie taki, albo za mało albo za dużo. Rozstaw w uszach za mały, o milimetr większa to już za duży bo paski nie będą pasować itd itp. Jakby zebrać wszystkie uwagi i chcieć zastosować to wyszedłby słoń ze skrzydłami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nic dziwnego że każdy ma inny gust.

Do tej pory sobie świetnie radzisz to i tu stworzysz coś fajnego. Tym bardziej że kopertą są wszyscy zachwyceni. A co do koloru to chyba przede wszystkim musi być rzadko spotykany. Jeżeli granat to choć odcień nietypowy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie niebieska tarcza ! Czarna, zielona, wiśniowa, brązowa, każda inna, ale nie niebieska ...

 

Masz wiśniowe i brązowe Chrono Royale, nie widziałem Cię na liście zakupowej :D , Czarne masz PRO_MILITARI

Co do interesujących kolorów to są jeszcze 2 kombinacje kolorystyczne które chcemy wykonać, w tym jedna unisex...ale na razie nie mogę nic zdradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wiśniowe i brązowe Chrono Royale, nie widziałem Cię na liście zakupowej :D , Czarne masz PRO_MILITARI

Co do interesujących kolorów to są jeszcze 2 kombinacje kolorystyczne które chcemy wykonać, w tym jednak unisex...ale na razie nie mogę nic zdradzić.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/117275-projekt-arctowski-burza-m%C3%B3zg%C3%B3w/page-25?do=findComment&comment=2116004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cie, to nie jego poziom poki co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas na finalną wersję. Krytyka niemile widziana :P . Dzieło uważam za skończone. Teraz tylko zebrać chętnych i postarać się to wyprodukować możliwie jak najwierniej z renderem.

 

Vratislavia_Conceptum_-_1918-2018.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.