Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Projekt zegarka rocznicowego 100lat niepodległej Polski.

Rekomendowane odpowiedzi

1918-2018

HONOR I OJCZYZNA

 

może to wystarczy?!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

POPIERAM, jest to dewiza Wojska Polskiego wprowadzona w 1919 roku i pasuje do projektu rocznicowego. Czy napisy Automatyczny i Wodoszczelny można dać na skraju tarczy, tak jak Made in Poland?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te buławy wyglądają jakby im czegoś brakowało nad nimi ;)

Może przesadzam ale projekt bez tego na tarczy był akceptowalny - teraz jakoś nie bardzo idzie w dobra stronę moim zdaniem.

Wygląda jakby z czegoś w miarę dobrego chciano na sile zrobić coś lepszego.

 

Te buławy, napisy, daty - słabo to wygląda na tarczy IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POPIERAM, jest to dewiza Wojska Polskiego wprowadzona w 1919 roku i pasuje do projektu rocznicowego. Czy napisy Automatyczny i Wodoszczelny można dać na skraju tarczy, tak jak Made in Poland?

 

To znaczy gdzie ? 3 linie tekstu na skraju tarczy ? Musiałyby być wielkości mikroskopowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy gdzie ? 3 linie tekstu na skraju tarczy ? Musiałyby być wielkości mikroskopowej

Skoro Automatyczny i Wodoszczelny musi znaleźć się na tarczy to napis WYPRODUKOWANO W POLSCE, AUTOMATYCZNY, WODOSZCZELNY można ułożyć w jednej linijce a nie trzech. Nie będzie się rzucał w oczy, ale każdy kto będzie chciał to go dojrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV a robi się może taki render bez buław? Jakby to wyglądało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze twardo nie zmieniasz zdania odnosnie napisow, wiec pytam- dlaczego nie moze ich zabraknac na tym zegarku? Nie ma na nie miejsca to zwyczajnie niech ich nie bedzie. W zegarku okolicznosciowym informacja o wodoszczelnosci nie jest najwazniejsza.

 

nie będzie to ładnie wyglądało takie napisy po obwodzie przez pół tarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze twardo nie zmieniasz zdania odnosnie napisow, wiec pytam- dlaczego nie moze ich zabraknac na tym zegarku? Nie ma na nie miejsca to zwyczajnie niech ich nie bedzie. W zegarku okolicznosciowym informacja o wodoszczelnosci nie jest najwazniejsza.

 

 

Podpinam się pod pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to istotna informacja dla użytkowników. Zegarki w przyszłości trafią w różne ręce i nie każdy będzie sprawdzał w internecie jaką wodoszczelność miał model z przed 20lat. To powinno być napisane na zegarku. Można się śmiać ale zegarki nie trafiają tylko do forumowiczów ale także ludzi o słabym pojęciu i zdarzyło mi się już dostać ze 3 zgłoszenia reklamacyjne na Formmeistera, że zegarek nie chodzi. Po krótkim wyjaśnieniu okazało się, że osoba która go nabyła myślała, że jest kwarcowy i jak wskazówka sekundnika po odłożeniu na jakiś czas nie działa to znaczy ze zepsuł się :-) Śmieszne ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie napisy mogą być. Byleby były proste bo tylko takie będą pasowały do tej ostrej koperty.

W Rolexach wiersze są napisane i prawie wszyscy chcą je mieć .

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie napisy mogą być. Byleby były proste bo tylko takie będą pasowały do tej ostrej koperty.

W Rolexach wiersze są napisane i prawie wszyscy chcą je mieć .

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

bo Rolexowi wybacza się wszystko, bo jest Rolexem. Marką która nawet jeśli popełnia błędy to ich nie popełnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że to nie błąd. Oni chyba też bo brną w ten błąd cały czas. I odnoszę wrażenie że większości się to podoba.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym powiększył buławy i wywalił napisy.

A może by tak zmienić kształt indeksów?

 

post-90208-0-34301600-1505148114_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Czapka nie boją się mocno opisanych tarcz i akcentowania symboli narodowych/ powstańczych itd...

Podoba mi się nosiłbym z dumą ale nie mam tyle miedzi 

 

https://wealth.pl/projekt/zegarek-warszawianka/?utm_source=doubleclick&utm_medium=programmatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Czapka nie boją się mocno opisanych tarcz i akcentowania symboli narodowych/ powstańczych itd...

Podoba mi się nosiłbym z dumą ale nie mam tyle miedzi 

 

https://wealth.pl/projekt/zegarek-warszawianka/?utm_source=doubleclick&utm_medium=programmatic

 

Porównanie nieco nie trafione, nie uważasz?

 

Proces zdobienia tarczy u Czapka chyba się "delikatnie" różni od tego, co QV jest w stanie zaproponować, a cena nieco odbiega od tego, ile jesteśmy w stanie zapłacić...

 

Proces zdobienia Warszawianki:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie nieco nie trafione, nie uważasz?

 

Chodziło mi o ilość napisów i symboli a nie zagadnienia techniczne czy porcelanową tarczę - takie napisy można zrobić na metalowej tarczy bez problemu Chińczyk sobie poradzi 

Była dyskusja że za dużo elementów patriotycznych z kaszani projekt - zobacz ile tutaj ich jest 

 

Nosił bym jak nic  :wub:

post-68206-0-48698500-1505797813_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Była dyskusja że za dużo elementów patriotycznych z kaszani projekt - zobacz ile tutaj ich jest

...

 

Tak, owszem w Czapku aż roi się od patriotycznych sentencji i symboli, ale do tego zegarka/koperty/stylu to wszystko jest bardziej spójne, może nawet przez ręcznie malowaną porcelanę nieco cepeliowe, ale w pozytywnym wymiarze.

 

Tu mamy inną kopertę, bardziej stonowaną stylistykę, no i do mnie, w przypadku tego zegarka to nie przemawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co tam QV, dzieje się coś w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie, ciągnę kilka rzeczy na raz. Ale podsumowując postulaty trzeba przyciemnić tarcze, buławy lekko powiększyć i usunąć napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, owszem w Czapku aż roi się od patriotycznych sentencji i symboli, ale do tego zegarka/koperty/stylu to wszystko jest bardziej spójne, może nawet przez ręcznie malowaną porcelanę nieco cepeliowe, ale w pozytywnym wymiarze.

 

Tu mamy inną kopertę, bardziej stonowaną stylistykę, no i do mnie, w przypadku tego zegarka to nie przemawia...

Bo jak koło od traktora chce się wstawić do malucha to do nikogo to nie przemawia. Alby jakby do malucha dać koło od malucha....aaaa.. no właśnie.

Więc do jednego projektu i koperty zegarka może nie pasować coś od drugiego. To jasne.

Ale jakby do jednego projektu i koperty zegarka stworzyć / zaprojektować...

chyba już jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz zdjęcia są i tutaj, wszystko gra  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.