Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Projekt zegarka rocznicowego 100lat niepodległej Polski.

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny. Jakie będzie lug to lug?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny, kiedy będzie można się zapisać? :)

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie jest zagarek na 100 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

To jest zegarek : "Marszałek Józef Piłsudski" , zegarek wydany z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

I do takiej dedykacji pasuje IDEALNIE.

( Dodać mu niebieski/ciemny niebieski pasek )

 

Zegarek z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości powinien mieć więcej elementów związanych z Polską a nie z Panem Marszałkiem.

Jeszcze jest szansa wycofać się z błędu.

Zegarek niech będzie dedykowany jak proponuję wyżej.

Zegarek z okazji  100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości zrobić  nowy

 

( Mój typ - garniturzak  44mm. Z białą tarczą - może gilosz? Można rozpisać konkurs na FB.)

 

I powinien mieć jakiś element patriotyczny (bo jaki do diabła ma mieć?)

Howgh.

 

P.S.

Duża liczba krytyków -czy największa z dotyczczasowych projektów?- potwierdza chyba ,że jest coś na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie wypełnienia koronki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur111bartek co do tendencji zbyt marszałkowskiej się zgodę, ale 44 mm garniturowiec to chyba na kostkę nogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca może... Podoba mi się myśl poświęcenia marszałkowi z okazji 100 lecia niepodległej,może jeszcze z portretem na dekielku...

Życzę projektowi pomyślnego finału. Zdecydowałem się na PRO-MILITARI, a ten projekt jest dla mnie zbyt z nim zbyt zbieżny. Nie wykluczam, że i tak go nabędę (szczególnie jakby była opcja bez buław, tylko daty 1918-2018) chociaż bardziej mnie korci Polarnik. Co do rozmiaru to 40,5 mm i pasek 20 mm jest dla mnie perfekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma " myśli poświęcania marszałkowi z okazji 100 lecia niepodległej "

To jest myśl "100 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości".

Mam nadzieję ,że widzisz różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie - tylko mam wrażenie że to nie jest już czas dyskusji i zmian.

No i weźcie pod uwagę że każdy ma jakąś swoją "wizję" zegarka a ojciec projektu jakby chciał zmieniać projekt po każdym poście to nigdy by zegarka nie wyprodukował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47mm

Heńki obiecały Ci przetrzeć kopertę od góry papierem ściernym, czy będziesz miał różne wersje w zależności od projektu ? Wcześniej z tego co czytałem miała być cała polerowana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur111bartek

Różnicę i Twoje intencje zrozumiałem :).

Przewrotnie przekułem to w nową ideę. Skoro wg. niektórych "marszałkowatość" przyćmiewa nieco rocznicę to odróćmy ideę nie zmieniając wizji zegarka.. bo chyba za daleko już poszły prace projektowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie - tylko mam wrażenie że to nie jest już czas dyskusji i zmian.

No i weźcie pod uwagę że każdy ma jakąś swoją "wizję" zegarka a ojciec projektu jakby chciał zmieniać projekt po każdym poście to nigdy by zegarka nie wyprodukował ;)

 

Dokładnie. Naniesienie każdej nowej uwagi na render to tydzień pracy. W tym temacie wrzucałem już parę wersji tego projektu i myślę, że czas zacząć zegarek tworzyć a nie dyskutować w nieskończoność. Pewne uwagi zostały zastosowane, czyli zmieniliśmy pasek, dopracowaliśmy odcień tarczy, powiększyliśmy buławy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Naniesienie każdej nowej uwagi na render to tydzień pracy. W tym temacie wrzucałem już parę wersji tego projektu i myślę, że czas zacząć zegarek tworzyć a nie dyskutować w nieskończoność. Pewne uwagi zostały zastosowane, czyli zmieniliśmy pasek, dopracowaliśmy odcień tarczy, powiększyliśmy buławy itd.

 

Sorki ale kto chce zmieniać zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyka niemile widziana :P . Dzieło uważam za skończone.

 

 

Wygląda świetnie.

 

ALE ;) zgadzam się z @artur111bartek

Pokazałem render bliskim i pytam się: z czym się Wam kojarzy ten zegarek?

Nawet po pokazaniu buław i dat nikt nie wiąże tego modelu z tematem :)

 

Bardziej powinien nazywać się Vratislavia Piłsudczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to jak Polacy dbają o estetykę swojego otoczenia, dobierają barwy itd to chyba nawet trzeba się cieszyć, że nie spodoba się niektórym.

Większość ludzi brutalnie to powiem ale nie ma za grosz gustu i poczucia estetyki, nie mają też wiedzy podstawowej odnośnie łączenia barw itd. Bloki w Polsce maluje się na kolor kiblowej zieleni połączonej z brązem i jajacznicową żółcią, domalowując jeszcze jakieś śmieszne daszki na elewacji.

Gdyby podążać za gustem większości to powstało by coś co może by się dobrze sprzedawało ale ja nie mógłbym sobie spojrzeć w lustro projektując takie dziadostwo. Staram się czerpać dobre wzorce od najlepszych a nie równać do przeciętności. Zegarki to moje hobby i w d*pie mam ile na tym zarobię, zegarek musi być dobrze zaprojektowany, a oczywiste jest że nie wszystkim przypadnie do gustu.

 

z8751120Q,Zdjecie-pogladowe.jpg

 

PC240050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobrze zaprojektowany zegarek.

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Do nazwy :Vratislavia Marshal Piłsudski .

lub podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heńki obiecały Ci przetrzeć kopertę od góry papierem ściernym, czy będziesz miał różne wersje w zależności od projektu ? Wcześniej z tego co czytałem miała być cała polerowana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Naniesienie każdej nowej uwagi na render to tydzień pracy. W tym temacie wrzucałem już parę wersji tego projektu i myślę, że czas zacząć zegarek tworzyć a nie dyskutować w nieskończoność. Pewne uwagi zostały zastosowane, czyli zmieniliśmy pasek, dopracowaliśmy odcień tarczy, powiększyliśmy buławy itd.

 

-napisy i buławy są trójwymiarowe czy to będzie płaski napis? bo nie wiem czy dobrze widzę, po zdjęciu.

Generalnie mi się projekt podoba, nie pasuje mi i nie lubię rzeczy niepotrzebnych tzn. te napisy o których parę tygodni temu pisałem (automatyczny, wodoszczelnosc) na tarczy są zbędne, psują efekt zegarka.

-możesz wrzucić wizualizację tyłu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy nie są zbędne ponieważ zdjęcia w internecie są statyczne i ktoś widząc zdjęcie nie będzie wiedział czy to kwarc czy automat. Z resztą ciągle takie pytania odbieram. Wodoszczelność mogłaby być na deklu ale tam nie ma już miejsca. Wizu dekla byla wrzucana kilka stron temu.

 

Tłumaczyłem już, że z punktu widzenia użytkownika który już zna ten projekt faktycznie napisy są zbędne ale z punktu widzenia pozycjonowania marki bardzo istotne. Producenci nie umieszczają tego typu informacji bez przyczyny na złość użytkownikom :-)

 

Jeśli ktoś lubi minimalizm to zapraszam do zakupu Formmeistera Sport :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prześledziłem dość pobieżnie temat, i sprawdziłem też forum - kiedy i gdzie zapisy będą (jak na Visa się we wrześniu pisałem, a wcale nie należałem do pierwszych, to zegarek był w maju - 2018 ma tyle miesięcy co każdy inny to chyba warto by powoli zaczynać). W każdym razie mnie się podoba - więc poproszę o dane i od razu płącę i piszę się. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas na finalną wersję. Krytyka niemile widziana . Dzieło uważam za skończone. Teraz tylko zebrać chętnych i postarać się to wyprodukować możliwie jak najwierniej z renderem.

 

 

Możesz wrzucić render tarczy w wysokiej rozdzielczości (3D lub rzut płaski).

 

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę obok tematu i po temacie ale nie wiem gdzie dać. Patrzcie jak ŚWIADOMIE użyto barw narodowych i elementu biało -czerownego.

http://zegarkiipasja.pl/artykul/16035-premiera-citizen-edycja-limitowana-jerzy-dudek

 

"Kolory detali (biały i czerwony) nawiązują do barw drużyn, w których grał Jerzy Dudek (Real Madryt, wspomniany już Liverpool F.C., a w połączeniu – reprezentacja narodowa)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas na finalną wersję. Krytyka niemile widziana :P . Dzieło uważam za skończone. Teraz tylko zebrać chętnych...

Dziś 11 listopada zatem uroczyscie

gratuluje wybrniecia z trudnego projektu i juz sie zapisuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.