Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Projekt zegarka rocznicowego 100lat niepodległej Polski.

Recommended Posts

Super by bylo zeby projekt sie zamkna do 20 czerwca bo tak to rocznicowy zaloze na reke dopiero zima. 

Guest DMR

Czy zegarki są już wysyłane ?

Czy będą maile do tych do których idzie wysyłką?

Edited by treidi

Po dzisiejszym wyniku meczu sprzedaż PanAfrica spadnie - hahaha

nie temat na takie rozkminy ale niestety taka nasza przypadłość - jak jest super to wszyscy są "za". A teraz mamy 30parę mln krytyków w kraju. Jakby w 39' nasi dziadkowie mieli taką mentalność jaką teraz można spotkać w komentarzach to byśmy teraz sobie tutaj "szprechali"

nie temat na takie rozkminy ale niestety taka nasza przypadłość - jak jest super to wszyscy są "za". A teraz mamy 30parę mln krytyków w kraju. Jakby w 39' nasi dziadkowie mieli taką mentalność jaką teraz można spotkać w komentarzach to byśmy teraz sobie tutaj "szprechali"

Przecież na początku października 1939 nastąpiła kapitulacja.

17 września, Prezydent, Premier, Naczelny Wódz opuścili Kraj, zostawiając Naród na pastwę okupantów.

To już indywidualna sprawa do której grupy chce się przynależeć. Premier skapitulował, wojsko i naród przeszło do walki partyzanckiej

To już indywidualna sprawa do której grupy chce się przynależeć. Premier skapitulował, wojsko i naród przeszło do walki partyzanckiej

Nie przynależę do żadnej grupy, staram się wyciągać wnioski z faktów.

dla mnie fakt jest taki, że nie żyjemy w trzeciej czy nawet piątej rzeszy. Więc jak to ładnie napisałeś - ci co zostawili naród na pastwę okupantów do tego się nie przyczynili.

Tak samo jest teraz, reprezentacja przegrywa, psy szczekają a karawana jedzie dalej

Tak, pierwsze 50szt poszło, kolejne w Piątek.

Poszły dzisiaj?

To ile w końcu wyszło rocznicowych, a ile PRO-MILITARI?

Przyznam się do lekkiego zaniepokojenia. Zamówiłem oba modele i ani widu ani słychu..

To ile w końcu wyszło rocznicowych, a ile PRO-MILITARI?

Przyznam się do lekkiego zaniepokojenia. Zamówiłem oba modele i ani widu ani słychu..

Bo tobie wyślę oba razem. Cierpliwości, no chyba, że chcesz dostać bez kontroli jakości zegarek. Możemy składać na szybkość... Nie jesteś jedynym który zamówił 2 zegarki :-) .

Walczymy z paprochami, czasem trzeba zegarek rozebrać 3 razy aby wyeliminować paprochy, potrafią pojawiać się z znikąd ( przyklei Ci się pod wskazówką albo na krawędzie wew lunety i go nie zobaczysz, po paru ruchach kopertą się przemieści ). Składasz, przykręcasz wszystkie śruby, zakręcasz dekiel zegarek czysty, ostatnie spojrzenie na tarczę i nagle paproch nie wiadomo skąd. I znowu rozkręcanie wszystkiego....W Szwajcarii mają specjalne filtry na halach montażowych oraz często obniżone ciśnienie aby farfocle nie fruwały. My nie mamy takich warunków więc roboty jest więcej. Jak ktoś kiedyś składał masowo zegarki to wie o czym mówię. Dostawcy przysyłają zasyfione koperty...trzeba to jeszcze pucować przed montażem.

Edited by QuadrifoglioVerde

Marcinie rozstrzalałeś mnie... Zostało mi tylko zamilknąć i niecierpliwie czekać.. Więcej nie ponaglam...

PS. Myślałem sobie tylko, że na drugą turę się załapię :(

Poszły kolejne. Następne ok Środy i kolejne po następnym weekendzie.

Wyszły już wszystkie? Bo ja nadal nic nie dostałem :(

Większość wyszła, zostało jeszcze 39szt do rozesłania, ale składanie idzie powoli.... Do 20tego na pewno wszystkie będą rozesłane.

Tak kilkanaście sztuk

Dzięki za info.

To będzie całkiem ciekawy prezent na 30. urodziny :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.