Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

msokol19

Walka z podróbkami - PLAKATY !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Panie i Panowie.

 

Akcja walki z podróbkami w toku.

 

Pojawiły się artykuły, są przygotowane plakaty, pracujemy nad następnymi krokami.

 

Jeśli ktoś jeszcze nie ma plakatów, a prowadzi zakład zegarmistrzowski, sprzedaje zegarki i ma miejsce aby taki plakat u siebie powiesić - zachęcam do kontaktu. Wystarczy wysłać do mnie dane - wyślę plakaty.

 

Rozglądajcie się za tymi plakatami w swoich ulubionych salonach zegarkowych, albo u zegarmistrzów. Jeśli nie znajdziecie zachęcajcie do wzięcia udziału w akcji i podajcie do nich namiary - również takie plakaty wyślemy.

 

Plakaty i wysyłka jest darmowa.

 

Zachęcamy również do udostępniania plakatów w formie elektronicznej na swoich stronach internetowych, profilach na Facebooku itd. :) Macie na to pełną zgodę.

Niektórzy jak Głowaccy z Warszawy czy lukaszr (miastozegarkow.pl) dają tutaj dobry przykład :)

 

 

post-57835-0-95612100-1501596894_thumb.jpg

post-57835-0-96870300-1501596900_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnąłbym oba plakaty. Jakie sa ich wymiary ?

Format a3.

Daj mi dane do wysyłki w prywatnej wiadomości, oraz info ile sztuk potrzeba. Wyśle w poniedziałek :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.