Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mistrz17

Citizen Signature Grand Classic NB3016-05E

Rekomendowane odpowiedzi

Citizen Signature Grand Classic NB3016-05E bi-color automatic 9184.

post-59414-0-11820700-1502290164_thumb.jpg

post-59414-0-95915000-1502290169_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek. Zadowolony? Spełnił twoje oczekiwania?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar świetny. W tej stylistyce nie miałem, a tu wykonanie mistrzostwo świata. Nakładane indeksy i z lumą, wskazówki, warstwowa tarcza i ten fragment ząbkowany pod bezelem super. Rozmiar też spoko niby 43mm, ale tego nie widać wydaje się mniejszy. Dla mnie to był świetny strzał. Z resztą z tej serii mam trzy i każdy jest klasą samą w sobie.

post-59414-0-96044200-1502302071_thumb.jpg

post-59414-0-41545800-1502302084_thumb.jpg

post-59414-0-56662100-1502302098_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To taki zakup przypadkowy, ale widzę że się polubimy.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja większość swoich zegarków kupiłem widząc je wcześniej tylko na zdjęciu . I narazie wszystkie lubię

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad paskiem czy nie wrzucić go na jakiegoś czarnego jaszczura.

post-59414-0-76804600-1502486430_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa paski do tego zegarka to obowiązek

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, jestem tu nowy. Zegarek SLICZNY! Gratulacje :) Jestem wielkim fanem serii Signature Collection. Sam mam Citizena GT oraz GTS. Zastanawiam sie wlasnie nad tym lub NB3010-52A (czyli ten sam tylko z jasnym cyferblatem).

Moge spytac gdzie go kupiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam, jestem tu nowy. Zegarek SLICZNY! Gratulacje :) Jestem wielkim fanem serii Signature Collection. Sam mam Citizena GT oraz GTS. Zastanawiam sie wlasnie nad tym lub NB3010-52A (czyli ten sam tylko z jasnym cyferblatem).

Moge spytac gdzie go kupiles?

 

Tylko sieć. Biały na watchshop 3150


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wylądował na bazarku. Czyżby się znudził, czy może coś z nim nie tak ? Prawdę powiedziawszy zastanawiam się nad kupnem, ale chciałbym do niego bransoletę. Wysłałem zapytanie do citizena i czekam na odpowiedź.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znudził się po prostu wolę inną stylistykę. Tego kupiłem z ciekawości. Wykonanie jak to w Signature rewelacja.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem przymierzałem się do zakupu, ale chciałem do niego bransoletę, niestety po otrzymaniu odpowiedzi z citizena nie ma szans ( strasznie drogo). Jeszcze się waham, jak do poniedziałku się  nie sprzeda to może może  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Signature i nakładane indeksy.

post-59414-0-82286500-1504770492.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.