Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mares007

Breitling Superocean

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie ze to orginał ? Zobacz ofertę: Breitling Superocean Chronometre A1732024

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6921075380

Zapoznaj się z tym opisem https://forum.replica-watch.info/threads/superocean-heritage-46-modding-the-one-and-only-v2.162792/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się podrobić, a Breitlingi są częstym objektem tej niecnej działalności. Ten nie wygląda źle, ale i tak każdy powie to samo - dobrą podróbę masz szansę najszybciej rozpoznać po mechaniźmie. Najłatwiej umów się przed zakupem u zegarmistrza, w Warszawie jest kilku polecanych, wydasz około 40 zł. ale będziesz miał pewność co kupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu polecał bym udać sie do naprawdę dobrego zegarmistrza.

Zdarzyło mi się zanieść Omege Speedmastera do dokładnych oględzin.

Wszystko ładnie pięknie do póki nie zapytałem czy to 100% oryginał.

Usłyszałem 

Skoro napisali że Omega to musi być Omega.

Zabrałem zegarek i wyszedłem, usługa była oczywiście za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się podrobić, a Breitlingi są częstym objektem tej niecnej działalności. Ten nie wygląda źle, ale i tak każdy powie to samo - dobrą podróbę masz szansę najszybciej rozpoznać po mechaniźmie. Najłatwiej umów się przed zakupem u zegarmistrza, w Warszawie jest kilku polecanych, wydasz około 40 zł. ale będziesz miał pewność co kupujesz.

Tyle, że sprzedający nie odpisuje na wiadomość z pytaniem o możliwość odbioru osobistego. Coś tu jest nie tak. Znienacka wyskakuje na Allegro gość, z zegarkami wartymi razem ponad 100k i super cenami, ale nie daje możliwości obejrzenia na żywo. To się dla mnie nie trzyma kupy.

 

R.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pytanie czy on te zegarki faktycznie posiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.