Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

johndeacon

Lorus RH933GX9 czy Timex TW4B07000

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś w stylu pilota do 230 zł, pomóżcie który?:

 

Lorus ma 100m, za to TImex ma Indiglo. Który ładniejszy?

 

http://www.zegarki-diament.pl/sklep/produkt/12034/lorus_classic_rh933gx9.html

 

http://www.zegarki-diament.pl/sklep/produkt/12509/timex_expedition_tw4b0700.html

 

Cenami się proszę nie sugerujcie gdyż będę kupował ze sklepu gdzie oba kosztują nie całe 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie moim zdaniem ciut lepiej Timex, natomiast pod kątem trwałości i jakości obstawiałbym Lorusa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie reklamuję Lorusa któremu się zepsuł mechanizm po roku uzytkowania:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd podobny, trwałość podejrzewam, że też, a do tego Timex ma Indoglo, więc odpowiedź nasuwa się sama :)

Co do trwałości, to Lorusa mam jednego i to krótko, a do tego głównie leży w gablotce, więc o trwałości wiem nie wiele, natomiast Timexów miałem kilka i szczerze ich nie oszczędzałem - żaden nigdy nie zawiódł.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Timexie indiglo niestety dosyć często pada, ale poza tym myślę że trwałość będzie podobna. Mi osobiscie bardziej podoba się Lorus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.