Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wucioo

HUGO BOSS 88 1 14 2194

Rekomendowane odpowiedzi

Odciagnij koronkę i spróbuj wyposrodkowac, choc prawdopodobnie uszkodzony jest przerzutnik.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręcąc koronką każda cyfra jest przesunięta względem okienka.


Nie można wyregulować przerzutnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupic nowy mechanizm, ktory mozna nabyć w kwocie do 100pln.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem jaki to typ mechanizmu. Prosze o link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez xbari
      Witam, nie jestem zbytnio obeznany w temacie zegarków (dlatego was pytam), co bedzie lepsze, mam wybrane dwa zegarki https://allegro.pl/zegarek-meski-timex-tw000y418-chronograf-50m-i6768198025.html i drugi podeslal mi kolega https://www.amazon.de/gp/product/B00I7TZV8W/ref=s9_acsd_simh_hd_bw_bD6m2x_c_x_w?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=merchandised-search-4&pf_rd_r=HACGSWS6VRZWHBP732EK&pf_rd_r=HACGSWS6VRZWHBP732EK&pf_rd_t=101&pf_rd_p=75c8cea9-c3d7-5ac6-bc17-ac531271508e&pf_rd_p=75c8cea9-c3d7-5ac6-bc17-ac531271508e&pf_rd_i=193707031 maksymalna cena to 500 jesli ktos bedzie mial jakas ciekawą aukcje prosze o podeslanie.
    • Przez bloogi
      Witam. Do tej pory chodziłem w Casio G-Shock  Ga-110. Ostatnimi czasy dużo patrzyłem na gabloty z zegarkami. Eleganckie czasomierze raczej nie są dla mnie. Wole coś sportowego. Nie chce się kierować tylko wyglądem przy zakupie ale też marką by nie kupić jakiegoś chinola. Przeważnie podobały mi się zegarki Slazangera albo Le Coopera ale gdy czytałem na jakiś forach o firmach godnych polecenia nigdy nie spotkałem się z tymi markami. Wolałbym takiego pomiędzy sportowym designem a eleganckim na stalowej branzolecie albo coś bardziej sportowego na gumowej.
    • Przez tamburyno
      Witam, spodobał mi się ten zegarek Hugo Bossa ale jak wiadomo z Hugo Bossa to jedynie perfumy są godne uwagi
      Poszukuję zegarka w podobnym stylu na którego warto wydać te 2 czy 3 tysiące.
       
      Nie znam się w ogóle na markach i byłbym wdzięczny za podesłanie jakiś propozycji.
      Pozdrawiam
       
       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.