Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mygumas

Zegarek do 1000zł urodziny, damski, większa koperta

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

stoję przed kolejnym wyborem i po raz kolejny proszę Was o pomoc jeśli chodzi o wybór zegarka. Rok temu szukałem dla siebie prezentu :) i po Waszych sugestiach i opiniach stanęło na  Seiko SNDC81P1.
 

Nadchodzą urodziny Żony i stoję przed zakupem zegarka, który Jej się spodoba. Jeśli chodzi o typy to mniej więcej wiem czego szukać ale za to jeśli chodzi o jakość to już gorzej (wiedzy nie mam). 

Zegarek ma mieć, ma być:

  • większą tarczę, nie ma to być malutki zegarek z wąskim paseczkiem.
  • Żonie zawsze podobały się zegarki, które można by określić męskimi na damskim nadgarstku oraz takie minimalistyczne gdzie na samej (większej) tarczy są np same wskazówki. Oczywiście nie ma to być tarcza 45mm, taka na kobiecym nadgarsku zmiażdży go wielkością :)
  • Myślałem o wielkości do 39mm?
  • Koniecznie bransoleta. Kolor serebrny ale propozycja złota też będzie brana pod uwagę
  • bez bajerów jak cyrokonie, diamenciki itp w koło tarczy.
  • marki modowe raczej odpadają, podaję tutaj przykłady ale chodzi o wygląd no i raczej srebrne ale co do złotego będę się jeszcze jakoś doinformowywał :)
     

Modele jakie brałem wizualnie pod uwagę;
atlatic elegance 29435.41.07

bering 11139-004
tommy 1781787
kors mk3501
 

 

 

 

post-50269-0-51334600-1502877329.jpg

post-50269-0-19247800-1502877333.jpg

post-50269-0-61929100-1502877337.jpg

post-50269-0-19417900-1502877361.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co podales to tylko atlantic.

Gaciowe marki odpusc.

Zobacz na tissoty pr50 pr100 oraz certine ds caimano i jeszcze zegarki davosa.

Wszystko powinno sie dac kupic do 1tys.

Jeszcze doxa ma kilka ciekawych.

Mozna tez sprobowac w seiko albo citizen z solarem.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co podales to tylko atlantic.

Gaciowe marki odpusc.

Zobacz na tissoty pr50 pr100 oraz certine ds caimano i jeszcze zegarki davosa.

Wszystko powinno sie dac kupic do 1tys.

Jeszcze doxa ma kilka ciekawych.

Mozna tez sprobowac w seiko albo citizen z solarem.

ciężki temat, pr50 nigdzie nie znalazłem żeby był dostępny,

pr100 jednak drożej

certina w ogóle poza zasięgiem

seiko także to co się podoba to też ponad budżet,

doxa to samo, jak juz sie podoba to 1.4k :)

..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wpisac w ebay bulova. Ma w ofercie piekne damki w podanej kwocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zeby byl nowy.

 

Proponuje wpisac w ebay bulova. Ma w ofercie piekne damki w podanej kwocie

chcialbym zeby byl nowy. z pl gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TIK TAK
      EPOS 4390 Diamonds by Lapinska powstał wyniku współpracy marki EPOS oraz znanej projektantki Izabeli Łapińskiej. Ubrania znanej na całym świecie projektantki nosiły m in. Agata Buzek, Aleksandra Hamkało, Ewa Ewart czy Małgorzata Foremniak. https://www.izabelalapinska.com/
       
      Koperta użyta to zegarka pochodzi z linii 4390, natomiast tarcza, którą przygotowała Iza wykonana jest ze masy perłowej z diamentami zamiast indeksów. Na środku umieszczona została czerwona róża, a zielona wskazówka sekundowa występuje w formie róży.
       
      "Masa perłowa z której stworzona została tarcza, nadaje zegarkowi lekkości i dostarcza wyjątkowych refleksów, które odzwierciedlają kobiecą wyrafinowaną naturę. Diamenty w niej osadzone poza blaskiem luksusu, dodają szlachetności oraz eteryczności. Czerwona róża, od wieków kojarzona z boginią miłości Afrodytą, przyciąga głodny piękna wzrok. Ta doskonale przemyślana kreacja posiada sekundnik w postaci gałązki róży. Jest to unikatowe zastosowanie naturalnego piękna w tak misternym detalu. To wdzięczny ukłon w stronę magii kobiecości."
       
      Mechanizm to pięknie w pełni zdobiona ETA 2892 A2, 34 mm średnicy i 5 ATM. Cena 7900 PLN
       
      Twarzą zegarka jest aktorka Agnieszka Grochowska
       
       

       

       

       

       

       

       

    • Przez wp99
      Poszukiwań ciąg dalszy...
      Chcę kupić córce zegarek z okazji ukończenia studiów: 
      nowy, cena około 1000 zł, kwarcowy lub Eco-Drive, kolor złoty lub bikolor, ozdobiony kryształkami, na bransolecie najlepiej mesh, jak największa tarcza pasująca do obwodu 14 cm.
      Bardzo proszę o pomoc w wyborze, jakieś ciekawe propozycje i inspiracje. Nic jej nie zachwyca
       
    • Przez agn31
      Witajcie, 
      Chodzi ze mną zakupy nowego zegarka a właściwie wymiana jednego z G-shocków na coś bardziej eleganckiego, do pracy. Mam dość wąski nadgarstek, więc wydaje mi się że tarcza max 36 mm, pasek chętnie bransoleta typu mesh srebrna. Minimalistyczny. Raczej kwarcowy - z lenistwa, mam jeden automatyczny i jak zmienię zegarek na dzień-dwa to potem muszę od nowa nastawiać
      Bardzo podoba mi się Balticus Gwiezdny Pył, ale cenowo się nie mieści. 
      Rozważam więc Balticusa z serii Sky (wiem że wychodzi nieco drożej, ale może znajdę cos z drugiej ręki), ewentualnie Skagen, podobają mi się też Orienty (również trochę drożej).  Czy coś z tych propozycji zasługuje na szczególną uwagę? Moze polecicie coś jeszcze innego?
       
       
    • Przez TheDarkDefender
      Cześć Forumowicze.
       
      Proszę o pomoc w wyborze zegarka dla dziewczyny na prezent. Budżet jak w tytule, chociaż chciałbym zamknąć się w 200 zł. Z tego co podpytałem i widzę to w kolekcji brakuje jej zegarka ze złotą kopertą, białą tarczą i brązowym paskiem (choć pasek może być w innym kolorze, zawsze można przecież wymienić). Oprócz wyglądu chciałbym żeby to nie był noname, lecz coś solidnego, typu Lorus, Casio. Co możecie polecić, jakie modele? Podglądowo załączam link, niestety cena przekracza założony budżet:
      https://kaktus24.pl/product-pol-12931-Zegarek-damski-Daniel-Wellington-DW00100172-Classic-Petite-Durham-32mm.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN
    • Przez vJu
      Cześć,
       
      Szukam nowego damskiego zegarka (za bazarek dziękuję). Powinien być:
       
      - automatyczny (najważniejsze, żeby był cichy);
      - okrągła tarcza, im mniejszy tym lepiej, ale większe też rozważę;
      - dyskretny, tzn bez kryształków czy 3 dodatkowych "ekranów" - sama tarcza, niewielkie oznaczenia godzin (kropeczki lub maleńkie cyfry arabskie, jakoś nie podchodzą mi grubsze kreski ani cyfry rzymskie), ewentualnie małe okienko z datownikiem, jak najbardziej minimalistyczny (chyba że jakieś dyskretne nawiązania "astronomiczne"), przeszklenie do mechanizmu - bardzo chętnie, ale raczej z tyłu;
      - ze skórzanym / materiałowym, gładkim paskiem, na pewno nie jakikolwiek metal / marmur / cokolwiek twardego (tzn. przeczytałam zakazany przewodnik i nie rozumiem, czemu mam zawsze kupować na bransolecie, ale ok, jeśli da się potem zamienić na pasek to niech będzie)
      - kolory neutralne (srebro, czerń, biel, beż), ale nie złoto.
       
      Moje preferencje: idealny jest Moser Vantablack i Marloe Derwent Sundial (ale chyba jest już nie do dostania).
       
      Wiem, że to dość dużo, ale może ktoś kojarzy coś co by pasowało?
       
      PS. zegarek nie ma nikomu imponować, znam zegarki Orient / Seiko / Certinę / Atlantic. Większość była na zasadzie: no dobra, okej, ale wolałabym coś innego. Akceptuję, że za tę kwotę kupię "woła roboczego" Zeppeliny są urocze, ale chyba szukałabym czegoś odrobinę bardziej... nowoczesnego. Nic z poradnika "Wybór nowego automatu do 2000 zł" mi nie podeszło.
       
      PS2. Mam 28 lat, nie maluję się, nie chodzę w szpilkach ani garsonkach, więc proszę bez propozycji typu "dla starszej, eleganckiej pani"
       
      PS3. Przejrzałam wszystkie damskie automaty ze sklepów zegarownia.pl, zegarek.net, otozegarki.pl, fabrykazegarkow.pl, zegarkicentrum.pl, luxtime.pl i swiss.com.pl i tylko Junghansy form A i max bill były takie, że jakkolwiek bym się nimi zainteresowała.
       
      Pomocy, proszę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.