Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Damian1991EL

Zegarek biznesowy do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dłuższego czasu choruje na automatyczną certinę ds1. Mam 26lat i od 2 lat działam w biznesie, dlatego swój wizerunek chciałbym podkreślić jakimś dobrze wyglądającym zegarkiem. Cena certiny ds1 na ten moment to dla mnie trochę zbyt wysoka pułka. Chciałbym zapytać o propozycje... 

Zdecydowanie w tej cenie chciałbym już szafirowe szkiełko i skórzany pasek. Chciałbym też zegarek od producenta wyłącznie zegarków :D 

 

Mam też możliwość kupna za 1200 używanej certiny ds1 z 2010. Niestety właściciel nie ma do niej papierów. Co o tym uważacie ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł jest oksymoronem :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarant - aż tak źle to wygląda ? :D 

 

Lincoln Six Echo - wygląda to świetnie. W zasadzie spełnia wszystkie elementy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Tarant - aż tak źle to wygląda ? :D

Źle nie wygląda, po prostu popełniasz błąd logiczny. Za podaną cenę kupisz porządny czasomierz (najlepiej kwarca), ale do wyznacznika pozycji biznesowej musisz "troszkę" dołożyć :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś vintage. Dobrze utrzymany Atlantic? Dopasowany pasek hand made i powinno być ok.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę coś tam działam w biznesie i uwierz mi certinką nie zablysniesz choćby była niewiem jaka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega albo ten, no Lorex. Reszta to dziwolągi dla wtajemniczonych.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne jest to "biznesowe" Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne jest to "biznesowe" Seiko.

 

To swoją drogą, kolor tarczy kusi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Rozumiem. Czyli to nie musi być tak, że zegarek biznesowy powinien posiadać odpowiedni napis?

 

No i pozamiatane :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam za pomoc. Odpowiedzi poszerzyły znacząco mój paradygmat w temacie zegarków  ;) Do do Seiko - rzeczywiście jest to piękny model. MV wydaje mi się natomiast świetnym projektem i czymś "nieoczywistym" -  co zawsze cenie

 

Rafio77 - nie masz się czym martwić. Tak jak napisałem, zegarek potrzebuje wyłącznie do podkreślenia wizerunku, a nie do jego kreowania. Wystarczy że błyszczeć będzie moja EBITDA bądź skuteczność strategii rozwojowych potwierdzonych dokumentami i wiedzą ;) ani zegarek, ani samochód tego w żaden sposób nie jest w stanie zmienić. Z Rosją nie prowadzę żadnych rozmów (a tam to chyba ma większe znaczenie :D )

 

Jeżeli macie jeszcze inne ciekawe projekty typu Meccaniche Veneziane, wrzucajcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwiększysz budżet możesz kupić Seiko SARB'a (chyba 1200 kosztuje)

 

W 1000 powinieneś spokojnie się zmieścić z używką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba mieć na nadgarstku, żeby "zabłysnąć w biznesie"...?

Tony Hilfiger przynajmniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Czyli to nie musi być tak, że zegarek biznesowy powinien posiadać odpowiedni napis?

 

jak sprzedajesz to kupuje :D

 

a poważnie (tzn. powyżej też poważnie - czekam na PW ;)) to sporo osób wyśmiewa podejście do zegarka jako wizytówki, zapominając że pierwsze wrażenie to duża cześć sukcesu np. w negocjacjach... zwłaszcza jako część "pakietu" naszej osoby/firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprzedajesz to kupuje :D

a poważnie (tzn. powyżej też poważnie - czekam na PW ;)) to sporo osób wyśmiewa podejście do zegarka jako wizytówki, zapominając że pierwsze wrażenie to duża cześć sukcesu np. w negocjacjach... zwłaszcza jako część "pakietu" naszej osoby/firmy

Tak właśnie jest często na spotkaniach zauważam dyskretne zerkanie na to co kto ma na nadgarstku(żeby nie było ja osobiście nie mam się czym za bardzo pochwalić) paru kolegów z forum z góry to wyśmiała i dyskusja poszła w kierunku błazenady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Meccaniche Veneziane model: Redentore Ghiaccio 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/151339-meccaniche-veneziane-model-redentore/

 

Dziś odebrałem przesyłkę z Włoch. Dosłownie kilka słów na temat nowego zakupu. Pierwszym pozytywnym zaskoczeniem jest świetne opakowanie. Bardzo mi się ono podoba. Sam zegarek również wygląda bardzo solidnie. Ma wszystkie elementy których szukałem (szafirowe szło, skórzany pasek i jest automatem). W dodatku fakt, iż nie jest to żadna z oczywistych marek, dodaje mu to w moich oczach odrobiny unikalności/unikatowości 

 

Dodam również, że gdyby nie ten temat to zapewne bym zdecydował się na coś w stylu Certiny DS1 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt nietuzinkowe cacko. Czy były już jakieś recenzje/opinie o tej marce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem wątek o Meccaniche Veneziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.