Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Damian1991EL

Zegarek biznesowy do 1000zł

Recommended Posts

Witam,

Od dłuższego czasu choruje na automatyczną certinę ds1. Mam 26lat i od 2 lat działam w biznesie, dlatego swój wizerunek chciałbym podkreślić jakimś dobrze wyglądającym zegarkiem. Cena certiny ds1 na ten moment to dla mnie trochę zbyt wysoka pułka. Chciałbym zapytać o propozycje... 

Zdecydowanie w tej cenie chciałbym już szafirowe szkiełko i skórzany pasek. Chciałbym też zegarek od producenta wyłącznie zegarków :D 

Mam też możliwość kupna za 1200 używanej certiny ds1 z 2010. Niestety właściciel nie ma do niej papierów. Co o tym uważacie ?

Tytuł jest oksymoronem :(

Pozdrawiam

Piotr

Guest Blunio

Tarant - aż tak źle to wygląda ? :D

Źle nie wygląda, po prostu popełniasz błąd logiczny. Za podaną cenę kupisz porządny czasomierz (najlepiej kwarca), ale do wyznacznika pozycji biznesowej musisz "troszkę" dołożyć :ph34r:

Edited by Blunio

A może coś vintage. Dobrze utrzymany Atlantic? Dopasowany pasek hand made i powinno być ok.  

Troszkę coś tam działam w biznesie i uwierz mi certinką nie zablysniesz choćby była niewiem jaka:)

Omega albo ten, no Lorex. Reszta to dziwolągi dla wtajemniczonych.

Pozdrawiam

Piotr

Guest Blunio

Rozumiem. Czyli to nie musi być tak, że zegarek biznesowy powinien posiadać odpowiedni napis?

No i pozamiatane :lol:

Dziękuje Wam za pomoc. Odpowiedzi poszerzyły znacząco mój paradygmat w temacie zegarków  ;) Do do Seiko - rzeczywiście jest to piękny model. MV wydaje mi się natomiast świetnym projektem i czymś "nieoczywistym" -  co zawsze cenie

Rafio77 - nie masz się czym martwić. Tak jak napisałem, zegarek potrzebuje wyłącznie do podkreślenia wizerunku, a nie do jego kreowania. Wystarczy że błyszczeć będzie moja EBITDA bądź skuteczność strategii rozwojowych potwierdzonych dokumentami i wiedzą ;) ani zegarek, ani samochód tego w żaden sposób nie jest w stanie zmienić. Z Rosją nie prowadzę żadnych rozmów (a tam to chyba ma większe znaczenie :D )

Jeżeli macie jeszcze inne ciekawe projekty typu Meccaniche Veneziane, wrzucajcie 

Jak zwiększysz budżet możesz kupić Seiko SARB'a (chyba 1200 kosztuje)

W 1000 powinieneś spokojnie się zmieścić z używką

A co trzeba mieć na nadgarstku, żeby "zabłysnąć w biznesie"...?

Tony Hilfiger przynajmniej :)

Rozumiem. Czyli to nie musi być tak, że zegarek biznesowy powinien posiadać odpowiedni napis?

jak sprzedajesz to kupuje :D

a poważnie (tzn. powyżej też poważnie - czekam na PW ;)) to sporo osób wyśmiewa podejście do zegarka jako wizytówki, zapominając że pierwsze wrażenie to duża cześć sukcesu np. w negocjacjach... zwłaszcza jako część "pakietu" naszej osoby/firmy

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

jak sprzedajesz to kupuje :D

a poważnie (tzn. powyżej też poważnie - czekam na PW ;)) to sporo osób wyśmiewa podejście do zegarka jako wizytówki, zapominając że pierwsze wrażenie to duża cześć sukcesu np. w negocjacjach... zwłaszcza jako część "pakietu" naszej osoby/firmy

Tak właśnie jest często na spotkaniach zauważam dyskretne zerkanie na to co kto ma na nadgarstku(żeby nie było ja osobiście nie mam się czym za bardzo pochwalić) paru kolegów z forum z góry to wyśmiała i dyskusja poszła w kierunku błazenady

Zdecydowałem się na Meccaniche Veneziane model: Redentore Ghiaccio 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/151339-meccaniche-veneziane-model-redentore/

Dziś odebrałem przesyłkę z Włoch. Dosłownie kilka słów na temat nowego zakupu. Pierwszym pozytywnym zaskoczeniem jest świetne opakowanie. Bardzo mi się ono podoba. Sam zegarek również wygląda bardzo solidnie. Ma wszystkie elementy których szukałem (szafirowe szło, skórzany pasek i jest automatem). W dodatku fakt, iż nie jest to żadna z oczywistych marek, dodaje mu to w moich oczach odrobiny unikalności/unikatowości 

Dodam również, że gdyby nie ten temat to zapewne bym zdecydował się na coś w stylu Certiny DS1 

Fakt nietuzinkowe cacko. Czy były już jakieś recenzje/opinie o tej marce?