Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kix f1

Co sądzicie o tym zegarku ? LONGINES HYDROCONQUEST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 

Co sądzicie o  tym  zegarku ? ,  czy jakościowo  to  dobra  firma ? ,  a  może   można  kupić  coś  lepszego  w  tym  stylu  za  te  pieniądze  ? ,  ma  ktoś  taki  zegarek  - czy jest  zadowolony , czy  dobrze  mu  działa ?  ,  można  w  nim  założyć  pasek  skórzany  ?  . Dziękuję  za  każdą  odpowiedz i  rady !

 

https://wkruk.pl/zegarki/longines/zegarek-longines-hydroconquest-10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Hydroconqesta tylko że w niebieskich barwach To był mój pierwszy driver i uważam go za bardzo trafny wybór. Marka Longines - hmm chyba nie trzeba dużo pisać, myślę że to klasa sama w sobie. Zegarek mam już ponad 2 lata, nie miałem z nim żadnych problemów, noszę go bardzo. chętnie bo świetnie leży na ręce. Pasek skórzany zawsze możesz założyć to żaden problem. Z tych pieniądzach zapewne znajdziesz coś innego, czy lepszego trudno powiedzieć. Jak dla mnie zarówno marka jak i model mają już swoje miejsce i znaczenie w świecie zegarmistrzostwa. Ja w każdym razie polecam ten zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Hydroconqesta tylko że w niebieskich barwach To był mój pierwszy driver i uważam go za bardzo trafny wybór. Marka Longines - hmm chyba nie trzeba dużo pisać, myślę że to klasa sama w sobie. Zegarek mam już ponad 2 lata, nie miałem z nim żadnych problemów, noszę go bardzo. chętnie bo świetnie leży na ręce. Pasek skórzany zawsze możesz założyć to żaden problem. Z tych pieniądzach zapewne znajdziesz coś innego, czy lepszego trudno powiedzieć. Jak dla mnie zarówno marka jak i model mają już swoje miejsce i znaczenie w świecie zegarmistrzostwa. Ja w każdym razie polecam ten zegar.

Bardzo dziękuję Ci za tak wyczerpującą odpowiedź , czyli zbieram kase na ten zegarek

 

PS.

Zegarek masz oczywiście automat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję czarną. Nie podoba mi się to jak są zrobione indeksy. Mocna strona to dekiel. Bransoletka bardzo dobrze się nosi. Wykonanie przyzwoite ale szału nie ma. Mam automat. Czas trzyma na tyle prawidłowo żeby się tym nie przejmować. Porównując do innych diverow jest dobrze. Nosiłem jeszcze Breitlinga i widać było różnicę mocno. Ale to jest inna liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję czarną. Nie podoba mi się to jak są zrobione indeksy. Mocna strona to dekiel. Bransoletka bardzo dobrze się nosi. Wykonanie przyzwoite ale szału nie ma. Mam automat. Czas trzyma na tyle prawidłowo żeby się tym nie przejmować. Porównując do innych diverow jest dobrze. Nosiłem jeszcze Breitlinga i widać było różnicę mocno. Ale to jest inna liga.

Dzięki  wielkie za  podzielenie  się praktyczną  wiedzą  na  temat  tego  zegarka .  

 

Przejdę  się  do  jakiegoś  sklepu  w  krakowie  żeby  go  przymierzyć  i  zobaczyć  jak  wygląda  na  ręce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach Hydroconquest wygląda bardzo fajnie, Jakieś 2 miesiące temu przymierzałem się do zakupu ale wyleczyłem się z niego skutecznie po przymiarce i dokładnym przyjrzeniu się jakości wykonania. Dla mnie te zegarki nie są warte swojej ceny, takie jakieś "plastikowe"... Moim zdaniem do 4 tys. znajdziesz lepiej wykonane zegarki (o gustach się nie dyskutuje :) ), przykładowo nawet SUB od Glycine czy Squale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach Hydroconquest wygląda bardzo fajnie, Jakieś 2 miesiące temu przymierzałem się do zakupu ale wyleczyłem się z niego skutecznie po przymiarce i dokładnym przyjrzeniu się jakości wykonania. Dla mnie te zegarki nie są warte swojej ceny, takie jakieś "plastikowe"... Moim zdaniem do 4 tys. znajdziesz lepiej wykonane zegarki (o gustach się nie dyskutuje :) ), przykładowo nawet SUB od Glycine czy Squale...

Ciężko będzie  znaleść   w krakowie w sklepie   te  zegarki  które  wymieniłeś  ,  przed   kupnem  zegarka  chciałbym  go  zobaczyć  na  żywo  ,  przymierzyć .

Polecasz  może jeszcze  jakieś  zegarki  w  stylu  tego  LONGINESA  które  można  bez  problemu  kupić  w  sklepie ( zobaczyć  na  żywo , przymierzyć ) ,   a  potem  mogę  kupić  przez  internet  .

 

PS.

 

Fajne  te  zegareczki  GLYCINE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go ostatnio w Jubitomie w Bonarce.

Dzięki   za  info  pojadę  tam  przymierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bransoleta wygląda  trochę odpustowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go ostatnio w Jubitomie w Bonarce.

Byłem przymierzyć w Jubitomie rozmiar 44 , a w Kruku rozmiar 41 i teraz mam problem na jaki rozmiar się zdecydować przy ewentualnym kupnie zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 bardziej do mnie przemawia, ale to bardzo indywidualna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycine Combat sub jak i hydroconquest do zobaczenia u Strojnego w Krakowie. Glycine wydaje się być solidniejszym zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przymierzyć w Jubitomie rozmiar 44 , a w Kruku rozmiar 41 i teraz mam problem na jaki rozmiar się zdecydować przy ewentualnym kupnie zegarka

Rozmiar? Albo wrzuc zdjęcia w obu rozmiarach- jeśli chcesz byśmy my ocenili albo zwróć uwagę co lepiej ci się układa i nie wystaje za nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zegarek spoko, choć ja osobiście, z uwagi na mniejszą częstotliwość występowania, wybrałbym proponowaną w tej dyskusji Glycinę Combat Sub, w jakiejś super kolorystyce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez JustWalker
      Temat może dziwny, ale niektóre oferty sprzedaży zegarków zamiast ceny mają dopisek "Cena realizacja".
      Przeczytałem regulamin sprzedaży i nie znalazłem tam żadnego wyjaśnienia.
      Czy ktoś z doświadczonych forumowiczów może wyjaśnić o co w tym chodzi?
    • Przez Marcin17b
      Witam serdecznie!
       
      Na początku napiszę, że nie jestem wieloletnim pasjonatem zegarków... toteż piszę do Was wszystkich lepiej obeznanych w tym temacie
      Znalazłem czasomierz który odpowiada moim wymaganiom estetycznym:
       
      https://www.ebay.com/p/Skagen-Mens-Jorn-SKW6329-Silver-Leather-Quartz-Dress-Watch/1391075811
      (link do ebaya ponieważ z oficjalnej strony już niestety został wycofany...)
       
      Jednak czytając różne opinie nie jestem w stanie ustabilizować ostatecznie swojej opinii o firmie Skagen. Tzn z tego co ustaliłem nie jest to firma typu MVMT czy Vincero, a to już coś Słysze raczej dobre opinie, że są ok jak na swoją cenę. Co uważacie? Czy ktoś miał już odczynienia z tym producentem? albo dokładnie z tym modelem?
    • Przez phiszek
      Hej,
       
      Poszukuję eleganckiego zegarka na niezbyt duzy budzet - max 350 zł, i czy możecie mi cos doradzić? Wazne aby był na pasku. Ten model mi sie podoba http://allegro.pl/zegarek-meski-adriatica-a12406-5224-okazja-i6975796385.html?snapshot=MjAxOC0wMy0xMVQxNjowMjozMy41NzdaO2J1eWVyO2RjZjM1ZTZiMWViODlkODA3NTYzOWU2ZjBmMmI2ZGU2MzNlZTFiMGZlY2ZlM2UwMWVjYzlhYzNkN2EwNmFmNmQ%3D 
       
      Co myslicie? Byloby fajnie jakbyscie rzucili jakies propozycje
    • Przez Harley
      Cześć,
       
      Znalazłem taki zegarek Atlantic Worldmaster 1888 Limited Edition 52951.41.21R.
       
      https://zegarownia.pl/zegarek-meski-atlantic-worldmaster-mechanical-52951-41-21r
       
      Zegarek ten BARDZO mi się podoba. Kosztuje jednak sporo. Co o nim myślicie, warto? A może to kiepski mechanizm.
      Wiem, że tutaj generalnie jesteście na NIE dla Atlantica. Nie wiem w sumie dlaczego. Bo jak czytam kolejne wpisy to jedynie informacje że nie atlantic, że to byle co, że ta firma znaczy coś tylko dla tych co daleko sięgają pamięcią i utrwaliła im się ta marka. Ale co do argumentów na NIE to już brak.
       
      Więc może jednak podpowiecie co myślicie w tym konkretnym przypadku.
       
      Ps. Bardzo podoba mi się Open Heart i szukam zegarka z tym rozwiązaniem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.