Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
szklany123

Pytanie o autentyczność Rolex 62510D, originał?

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Chciałbym zapytać szanownych użytkowników o autentyczność zegarka.

Nie posiadam jego opakowania, dokumentów, certyfikatu. Szacunkowy wiek to połowa lat '60.

Model: Rolex oyster perpetual date 62510D

Z góry dziękuje za odpowiedzi

516c5c16af627202d330ee9d32c90b18_orig.jp

7c020c881eca69426afde22b490259c0_orig.jp

d5647e141b2fbd1acbcd37e46f2e35b7_orig.jp

75c313713b8f865f49c70bbee5658cca_orig.jp

6ca3a8beea939d7a7d618c165ee9035d_orig.jp

Damska wersja. Z dużym prawdopodobieństwem oryginalna. Potrzebne zdjęcie mechanizmu, ale raczej sam go nie otworzysz. Tarcza w słabym stanie, niestety.

Edited by Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Znaleziony w starej, zawilgociałej, Londyńskiej piwnicy. Najprawdopodobniej nie ruszany od kilkudziesięciu lat, nawet nie będę próbował otworzyć go samodzielnie.

Przepraszam za jakość zdjęć, nie jestem w stanie zrobić dokładniejszych. Na tarczy pojawiły się hmm 'ogniska korozji', jest problem z pokrętłem do ustania godziny, daty, chyba się zastał. Mechanizm śmiga

Smary zastygly.

Musisz znalezc dobrego zegarmistrza i go otworzyc. Jak sie okaze ze oryginalny to od razu trzeba zrobic pelen serwis a miedzyczasie mozwsz szukac tarczy.

OMEGA SEAMASTER 300M

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By InfinitiMike
      Witam serdecznie,
      proszę o Wasze zdanie oraz opinie jeżeli macie do poszczególnych tych dwóch zegarków.
      Waham się nad zakupem:

1. Rolex Oyster Perpetual 39 rhodium
      https://www.chrono24.pl/rolex/rolex-oyster-perpetual-39-dark-rhodium-dial--id4118328.htm

2. Zenith Defy Classic
      https://www.chrono24.pl/zenith/defy-classic--id11486185.htm

Wielkość koperty podobna i chyba na tym podobieństwa się kończą.

Dziękuję za odpowiedzi.

• By pawelhd
      Witam ponownie, drugi z dzisiejszych zegarków to Rolex Oyster Perpetual Day Date, zegarek należy do mojego znajomego jeśli byłby ktoś zainteresowany kupnem proszę pisać PW

• By DrQQ
      Cześć
      Powoli przymierzam się do zakupu pierwszego zegarka z kategorii "wyższa półka", czasomierz powinien pasować zarówno do luźnego ubioru typu jeansy i koszulka, jak i do bardziej formalnego ubioru.
      Budżet to około 30, maksymalnie 35 tys., obwód nadgarstka to ok. 18,5cm.
      Raczej jestem fanem bransolet ale dobrym, skórzanym paskiem też nie pogardzę, guma odpada 
      Najprawdopodobniej ten zegarek miałby zostać ze mną na bardzo długie lata więc dobre trzymanie wartości byłoby mile widziane 
      Na tę chwilę mam trzy typy:
      1. Rolex Milgauss Z-Blue ( https://wkruk.pl/zegarki-rolex?cmplp=rolex-watches/milgauss ) - od zawsze mi się podobał ale problemem jest, że nigdy nie widziałem go na żywo, a podczas ostatnich przymiarek Datejusta trochę zraziłem się do korony, miałem wrażenie, że mój Tag Heuer F1 jest bardziej solidny 
      2. Zenith Defy Classic szkielet ( https://www.apart.pl/zegarki/zenith/defy/6421?gclid=CjwKCAiAob3vBRAUEiwAIbs5TjumVQw12yiGgMEStivdV71duMaWt_qvyCfsBnp_3StrMzHZmFOhaBoCDpIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds ) tutaj nie wiem jak z utratą wartości bo często widuję Zenithy z drugiej ręki w "przystępnych" cenach
      3. Omega Aqua Terra 150M GMT ( https://wkruk.pl/zegarki/omega/zegarek-omega-seamaster-aqua-terra-150m-1 )
      Macie może jakieś inne propozycje? Może ktoś miał okazję obcować z każdym z nich i podzieliłby się spostrzeżeniami? 

• By szerszen1991
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś wie może jak rozpoznac oryginał patek?

Bo wykonanie na prawdę dobre. Nawet ilość szwów przy pasku się zgadza itp.

Tylko martwi mnie brak na tarczy napisu Genewa.

Zegarek nawet ciężki, numer 5059 i w necie coś idzie znalesc ale prostokątnych tylko kilka

Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.