Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MrKondziu

Oryginalny czy kopia Royal London

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie co do oryginalności zegarka Royal London 41095-04. W załączniku dodaje zdjęcia.

post-99493-0-50330700-1503604193_thumb.jpgpost-99493-0-94331700-1503604193_thumb.jpgpost-99493-0-10560100-1503604177_thumb.jpgpost-99493-0-52400800-1503604194_thumb.jpgpost-99493-0-93704500-1503604194_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest takiej samej jakosci jak ten pajak na dywanie

Ot tani modowy zegarek


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie tani, a dla mnie drogi. Nie zarabiam tyle aby wydać kilka tysięcy na zegarek. Witaj w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cenę nie zwracaj uwagi. To nie ja kupiłem ten zegarek, tylko znajomy który dał mi go w prezencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest na pewno na swój sposób oryginalny ;) .

Koledzy, może zbyt obcesowo, wyrazili o nim swoja opinię.

Jak Ci się podoba to po prostu używaj, albo wzorem kolegi sprezentuj go komuś następnemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

 dał mi go w prezencie.

Mam trzy takie. I brak pomysła co z nimi zrobić B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dostałeś w prezencie to po prostu go noś

tego raczej nie podrabiają bo to nie jest jakaś modna firma typu DW


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście bez otwarcia koperty trudno jest coś powiedzieć, ale na ponad 90 procent oryginał. Nikt nie podrabia tych zegarków, w dodatku produkcja takiego kwarca jest porównywalna z produkcją oryginalnego zegarka tej firmy, więc po co to podrabiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście bez otwarcia koperty trudno jest coś powiedzieć, ale na ponad 90 procent oryginał. Nikt nie podrabia tych zegarków, w dodatku produkcja takiego kwarca jest porównywalna z produkcją oryginalnego zegarka tej firmy, więc po co to podrabiać...

 

A widziałeś kiedyś wnętrze oryginalnego Royal of London, żeby móc zobaczyć różnice?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobić zdjęcie i posłać do producenta to żaden problem, jeżeli firma ma jakiekolwiek ambicje to pewnie jakiś mały znaczek w środku dała, już nie mówiąc, że kwarc kwarcowi też nie równy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napewno oryginał...poprostu nikt tego nie podrabia więc można spokojnie nosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedyś wnętrze oryginalnego Royal of London, żeby móc zobaczyć różnice?

Ja miałem wątpliwą przyjemność widzieć środek. Najtańszy z możliwych chiński plastikowy chronograf.

Jakość zegarka ogólnie bardzo słaba. Z podróbką się nie spotkałem.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wątpliwą przyjemność widzieć środek. Najtańszy z możliwych chiński plastikowy chronograf.

Jakość zegarka ogólnie bardzo słaba. Z podróbką się nie spotkałem.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

No właśnie. Czy mogłoby być jeszcze gorzej?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam , po jaką cholerę ten cały dział jest tak wysoko na forum .

Czasem tu wchodzę z rozpędu i zawsze to samo .

Najgorsze zegarki na rynku i uwagi zniecierpliwionych często kolegów .

Pewnie ma to jakiś wyższy cel ?

Edukacja przez ruganie ? Dowartościowanie posiadaczy lepszych zegarków ?

Dla mnie to powinien być margines forum ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich zegarków jest w Polsce najwięcej. I siłą rzeczy najwięcej pytań o nie, bo kupują je ludzie zupełnie niezorientowani. W dziale zegary też najwięcej pytań pada o blaszano - drucianą tandetę, która zalała Europę pod koniec XIX wieku. Taka już dola ogólnych forów.


Dla ciebie tani, a dla mnie drogi. Nie zarabiam tyle aby wydać kilka tysięcy na zegarek. Witaj w Polsce


Sarkazm i narastająca frustracja odpowiadających, to inna rzecz.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich zegarków jest w Polsce najwięcej. I siłą rzeczy najwięcej pytań o nie, bo kupują je ludzie zupełnie niezorientowani.

 

I dlatego na samej górze ? Mam wątpliwości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Dla ciebie tani, a dla mnie drogi. Nie zarabiam tyle aby wydać kilka tysięcy na zegarek. Witaj w Polsce

@MrKondziu, jest takie stare powiedzenie: "biednego nie stać, aby kupować tanie rzeczy". I drugie: "tanie mięso to psy jedzą".

I co z tego że tanio kupisz, jak są to wyrzucone pieniądze w błoto? Nie ma się co irytować, tylko potraktuj to jako naukę na przyszłość. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chyba nie chodzi nikomu o to że tani, tylko o to że uważają go za tandetny i nic nie warty.

W tej cenie jest duży wybór dobrych zegarków np. Seiko 5, Orient, Casio. Ostatnio przymierzałem też ciekawy model Citizen w tej cenie - diver, niestety 100m ale naprawdę ładny i z automatycznym mechanizmem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






    • Przez Kacperek_77u
      Przeglądając forum zawsze brakowało mi tego tematu gdzie można by było pokazać aktualną wschodnią sytuacje z zegarkami lub pogadać o późnych rusach
       
      Jako pierwszy post odrazu zadam pytanko-co myślicie o tym?
      https://www.facebook.com/100064452019478/posts/pfbid0bdxJCFyPFup3ZVNeUDKFeFW1fi3KRnuatkL7mwytZbRBph2wfrwLBjMEzKUFNksdl/?sfnsn=mo
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.