Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sir.Hammerhead

proszę o podpowiedź TAG Heuer

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwy- szkoda ze podrobiony


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ochydnym i tandetnym wykonaniu. A swoja droga czy cena 700 zł nie wydaje ci się podejrzana skoro ten model w używce kosztuje 10 tys? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ochydnym i tandetnym wykonaniu. A swoja droga czy cena 700 zł nie wydaje ci się podejrzana skoro ten model w używce kosztuje 10 tys? 

Jak najbardziej, dlatego chciałem sie dopytać fachowców. 

Dzieki jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Te zegarki nie kosztują kilkaset złotych a kilka tysięcy. Zdrową zasadą przy kupnie zegarka luksusowego jest pamiętanie o tym, że jeśli okazja wygląda zbyt dobrze żeby być prawdziwą, to najprawdopodobniej właśnie nie jest prawdziwa.

Tu masz zdjęcie prawdziwego werku calibre 16.

 

CV2A1R-FC6235-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie obraź się ale ja nie mogę pojąć jak można być tak naiwnym żeby myśleć że ktoś może sprzedawać oryginał za 700zl skoro gdyby faktycznie tak było to każdy lombard dałby mu 3 tyś na szybko. Zalecam myślenie przy przeglądaniu takich ofert.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie obraź się ale ja nie mogę pojąć jak można być tak naiwnym żeby myśleć że ktoś może sprzedawać oryginał za 700zl skoro gdyby faktycznie tak było to każdy lombard dałby mu 3 tyś na szybko. Zalecam myślenie przy przeglądaniu takich ofert.  

Zgadzam się z Tobą. Nie napalałem się. :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.