Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość timeforalesson

Pytania o CERTINE DS-4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość timeforalesson

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że się nie znam to się wypowiem :D

Seria DS- 4 to jedna z serii zegarków Certina podobnie jak DS-1, DS-Action, z tego co widzę to zegarki w określonym stylu i chyba w jednej kopercie, posiadająca określony target. Dlaczego wcześniej nie słyszałeś? Pojęcia nie mam... może dlatego że to niej jest tak popularna seria jak DS-1 albo DS-podium...

Czy warto kupić? Jak Ci się podoba to dlaczego nie - w środku linkowanego modelu ETA 2825-2 więc wiadomo - nie ma cudów, ale działać powinien.

Ja wolałbym Seiko SARB, w tej cenie pewnie bez trudu bym znalazł - dlaczego wolałbym Seiko? Bo rozmiar podobny a wykonanie lepsze, bo wolę in-haus od składaka... bo jak już mam mieć zegarek robiony w Azji to wolę żeby był japoński niż "szwajcarski" ;) ...

Niemniej jeśli Ci się podoba to "łykaj" :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość timeforalesson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość timeforalesson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość timeforalesson

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość timeforalesson

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1. Ja kupiłbym na czarnym pasku, dokupił brązowy i przełożył oryginalne zapięcie motylkowe. Ale z pewnością znaczna część kolegów doradzi zakup na bransolecie. Gdybyś kiedyś zmienil zdanie i szukał bransolety to cena bedzie ok 300 zl. Podobny dylemat mialem kupując DS1 i kupiłem na pasku.

 

Ad. 2.

Tak, można kupić oryginalny pasek, np. u oficjalnych sprzedawców. Z tego co pamiętam to cena zapięciem motylkowym ok. 300 zl. Czy warto? Nie sądzę. Lepsze jakościowo paski znajdziesz taniej.

 

Ad. 3.

Tak.

 

Ad. 4.

Niestety nie wiem.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość timeforalesson

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić pasek Certiny bez zapięcia i wtedy cena jest nizsza (chyba ok. 150 zł). Bo motylek będziesz mial w kupionym zestawie. Ceny pisze z glowy, jakiś czas temu zrobiłem rozeznanie w temacie pod kątem swojej Certiny.

 

Co do pasków: ja kupilem Hirscha ale są tańsze opcje równie dobre (wg niektórych nawet lepsze).

 

Gdy kupisz zegarek to wrzuć jakieś zdjęcia - ta tarcza jest intrygująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko możesz dokupić. Ja dokupowałem już pasek do mojej byłej Certiny. Jednak zakup firmowej, nowej bransolety dodatkowo jest mniej korzystny niż od razu jako składnik zegarka. Bransoleta ma wiele zalet i jest bardziej uniwersalna oraz trwała niż pasek. Natomiast pasek jest bardziej elegancki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość timeforalesson

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość timeforalesson

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.