Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mirek 1969

Kristo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Panowie warto zwrócić uwagę na ten zegarek.Podoba mi się a i nawet na vintydż ma słuszny wymiar.KRISTO, stan NOS ! XXL 44mm bez koronki! BCM !!!  500zł z przesyłką chce sprzedawca aczkolwiek spróbowałbym coś jeszcze ubić tylko niech się najpierw wypowiedzą fachowcy. W końcu po to mamy forum żeby nie zbłądzić. Dzięki i pozdr.Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak brzmi pytanie?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam tak ogólnie np.czy to naturalny stan czy coś na nim widać coś czego ja nie widzę.Wprawdzie to nos ale zdarzało się że ja czegoś nie zauważyłem co koledzy zauważyli.Mogłoby być zdjęcie mechanizmu ale nie ma.O cenę nie powinienem pytać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta wygląda na sowiecką

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, szału nie ma ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za taką kasę to nie ma się co spodziewać.Ale też mało skomplikowane to i może bateryjkarz naprawi jakby co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak musisz, lub zbierasz takie cudaki, to kupuj.

Mnie byłoby szkoda 5 stów.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za taką kasę to nie ma się co spodziewać.Ale też mało skomplikowane to i może bateryjkarz naprawi jakby co :)

Wiem, że już go masz, ale tylko drobna uwaga: tego typu werki mało kto chce brać do rąk ;). Ale na przekładkę, jeśli coś  się niestety zepsuje, nie wydasz za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trudno na razie chodzi jak się zepsuje to się potem będę martwił.Tak jak piszecie najwyżej nie będzie czego żałować. Z powodu 400zł. żył nie będę sobie podcinał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakręciłem go na maksa szedł 40 godz. myślę że dobrze,tylko ok 4 min. przyśpieszył na te 40 godz. Da się taki mechanizm wyregulować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Jesli jest niewyeksploatowany, to bez problemu go wyregulujesz. Problemem jest utrzymanie dokładnego chodu przez dłuższy czas


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko amatora mechanizm jest czysty bo go otworzyłem piłeczką do dekli ale czy wyrąbany tego nie potrafię stwierdzić.Pobawię się trochę to i fotkę wrzucę mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już.Kiepsko wyszło.Nie wiem gdzie się to ustawia.Nie widzę tam plusa i minusa :)Może na stare lata na emeryturze się jeszcze czegoś nauczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz tam tę małą wajchę nad balansem. Ale jak robi ~2 minuty na dobę, to ja bym się nie bawił, bo łatwo to uszkodzić, a regulowanie zajmie sporo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz tam tę małą wajchę nad balansem. Ale jak robi ~2 minuty na dobę, to ja bym się nie bawił, bo łatwo to uszkodzić, a regulowanie zajmie sporo czasu.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.