Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maleaw

Złoty Automat dla narzeczonej do 3000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

dopiero co kupowałem zegarek dla taty :) i mam kolejną okazję na kupno czasomierza - moja narzeczona obchodzi urodziny. 

Chciałbym kupić dla niej zegarek automatyczny, koniecznie złoty, okrągła koperta, z okienkiem, żeby mogła sobie pooglądać mechanizm, raczej na bransolecie i coś pół eleganckiego, pół sportowego (typowe automaty niestety jej się w ogóle nie podobają, a jak jej pokazałem ładnego Orienta na pasku, stwierdziła, że taki nosił jej dziadek i ona takiego nie chce). Tak na prawdę znalazłem na razie jeden zegarek, który jak sądzę bardzo się jej spodoba (na ile znam jej gust)

 

https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-roamer-lady-sweetheart-automatyczny-556661-48-19-50

 

Jeszcze całkiem fajny i w jej guście jest ten Orient, ale oglądałem go na żywo i jakoś nie olśniewał jakością wykonania, choć jej się bardzo podobał

 

http://allegro.pl/damski-orient-automat-zloty-fdb0b003s0-grawer-i6531363484.html

 

Czy moglibyście polecić coś ciekawego w podobnej stylizacji jak te zegarki powyżej? Wyczytałem na forach, że Roamer to właśnie taka jakość jak Orient czy Seiko, więc nie wiem czy warto przepłacać. Dzięki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to może jednak coś z prawdziwego złota ale nie zegarek? Nie znam Twojej narzeczonej ale .. czasami nasz entuzjazm do obdarowania zegarkami całej rodziny jest mocno, hm przesadzony ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona jednak życzyłaby sobie zegarka :) bo nie ma żadnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ma być w kolorze złotym, czy koperta ze złota?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta koniecznie złota, bransoleta bądź pasek niekoniecznie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o np Omedze vintage?, i do wyboru manual, automatyczny naciąg lub kwarc.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się za bardzo na rynku zegarków używanych :( gdzie mogę znaleźć Omegę Vintage w takiej cenie? Mógłbyś polecić jakieś konkretne egzemplarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi @Robredo, On miewa ciekawe damskie modele...(Omega, Longines....)

https://allegro.pl/kategoria/zegarki-damskie-19864?string=omega&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-fas-1-1-0731

Poszukaj modelu który się podoba, a my podpowiemy czy warto.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego, całość w białym złocie z wysadzanami bryalncikami. 

post-42867-0-42949000-1504130810.jpg

post-42867-0-80288900-1504130825.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Bulova piękna :) ale niestety zegarek musi mieć koniecznie kopertę w kolorze złotym. No nic, szukam dalej, napiszę co w końcu finalnie kupiliśmy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.