Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
neixet

Spotkanie podstolika łódzkiego 8)

Rekomendowane odpowiedzi

podbijam temat!

ktos coś planuje?

chętnie bym pogadał/ obejrzał/ poprzymierzał ładne sikorki!

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło, że będę za tydzień w Łodzi, wiem, że poniedziałek to niespecjalnie fajny dzień na spotkania przy piwku ale może jednak?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz sesja ale jak coś konkretnego ustalicie w najbliższym czasie to też chętnie przyjdę.


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to oddaję się w wasze łapska :rolleyes: ustalcie jakieś miejsce (mam nocleg na PŁ, Piotrkowska 277 - to chyba w centrum) Darek napisałem Ci PM z moim nr telefonu.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wnioski zbiorcze z poprzednich postów:

pierwsze primo- Spotkanie w poniedziałek 26 stycznia (żeby Bartheck przyszedł)

drugie primo- Spotkanie w Manufakturze (bo w centrum i dużo różnych możliwości)

trzecie primo- Godzina 20.00/21.00 do ustalenia

czwarte primo- Spotkanie żeby pogadać przy bronku, z racj początku tygodnia chyba bez wielkich ekscesów (chociaż nigdy nic nie wiadomo)

piąte primo- z tego co pamiętam mamy dostępne takie lokale:

? Bierhalle

? Rest. Hiszpańska

? Rest. Włoska

? Sphinx

? Anatewka

? Jakaś kawiarnia (Max Ice czy jakoś)

? Sioux

? Greenway

? Rest. Cammino- nigdy nie byłem

? Pierogi

? Jakaś francuska Rest. dla snobów

? Pub Fever

? Inny pub, którego nazwy nie znam.

Jeśli mogę tą listę jakoś ograniczyć to myślę że można się spotkać w Fever- fajny wystrój; Bierhalle- świeże piwo albo Sphinx- standard, chyba wszyscy znają.

No i jak? Może być?


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdam się na Was, Darek ma mój nr telefonu a ja jego, więc kontakt będzie, fajnym miejscem będzie rzeczywiście jakaś browarnio-jadalnia choć w sumie i sama spokojna browarnia nie będzie zła :rolleyes:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany,dostosuję się do reszty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem info do forumowiczy, którzy napisali coś kiedyś w tym temacie i czekamy na odzew.

 

akism- odpowiadając na Twoje pytanie z PM to myślę że szkielet już mamy a wszystko dokładnie ustali się na dniach. Niech jeszcze kilka osób się odezwie.


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede na 90% :blink: o ile mnie choroba nie rozlozy.

 

mam nadzieje, ze nie bedzie mial nikt przeciwko jesli wkleje ponizsza aukcje WOŚP

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=245604

do odebrania na miejscu 26stycznia by byl :)

 

osobiscie proponuje Bier Halle, bylismy tam na poprzednim spotkaniu i bylo naprawde super :)

odpowiada mi w zasadzie kazda godzina ze wskazaniem na 20:00


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest w tym że Bartek jest innastraniec a poza tym ma 3/4 Łodzi do Manufaktury.

 

OK poczuję się jako gospodarz i podskoczę automobilem po Bartka a potem go odstawię na miejsce! - cóż najwyżej bardzo małe piwko :blink:

 

Wobec tego uznaję że spotkanie jest umówione!

czas - poniedziałek godz. 20.00

miejsce - Bier Halle, Manufaktura

obecność obowiązkowa, zegarki obowiązkowe

 

postaram się zamówić stolik żeby nie było kwasu jak do tej pory chętnych jest +/- 6, 7 osób

jak już będzie wszystko potwierdzone dam znać

 

 

OK. wszystko jasne - mają trochę faszystowskie zasady - jeśli zrobię rezerwację powyżej 7 osób rachunek zwiększa się o 10% za obsługę, jeśli przyjdziemy na żywca no problemo. Poza tym w poniedziałek raczej luzy więc kto pierwszy przyjdzie łapie stolik na mniej więcej 8 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem do wiadomości,jak mnie jakie grypsko nie zmoże jestem na 100%.

Pozdrawiam wszystkich -Akis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
problem jest w tym że Bartek jest innastraniec a poza tym ma 3/4 Łodzi do Manufaktury.

 

OK poczuję się jako gospodarz i podskoczę automobilem po Bartka a potem go odstawię na miejsce! - cóż najwyżej bardzo małe piwko :blink:

 

Wobec tego uznaję że spotkanie jest umówione!

czas - poniedziałek godz. 20.00

miejsce - Bier Halle, Manufaktura

obecność obowiązkowa, zegarki obowiązkowe

 

postaram się zamówić stolik żeby nie było kwasu jak do tej pory chętnych jest +/- 6, 7 osób

jak już będzie wszystko potwierdzone dam znać

 

 

OK. wszystko jasne - mają trochę faszystowskie zasady - jeśli zrobię rezerwację powyżej 7 osób rachunek zwiększa się o 10% za obsługę, jeśli przyjdziemy na żywca no problemo. Poza tym w poniedziałek raczej luzy więc kto pierwszy przyjdzie łapie stolik na mniej więcej 8 osób.

 

Z tego co podliczyło mi targeo to do Manufaktury mam jakieś 4 km, więc luzik, Darek nie kłopocz się transportem, będę piechurem ew. zawezwę taryfę (podajcie mi tylko jakiś nr do miejscowych dryndziarzy). BTW zdzwonimy się jeszcze :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę jest sporo więcej - po mojemu będzie cuś ze 6 km. zgadamy się co i jak - dla mnie bez problemu podjechać.

jeśli chcesz taryfę 042 6 400 400, 42 9191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co podliczyło mi targeo to do Manufaktury mam jakieś 4 km, więc luzik, Darek nie kłopocz się transportem, będę piechurem ew. zawezwę taryfę (podajcie mi tylko jakiś nr do miejscowych dryndziarzy). BTW zdzwonimy się jeszcze :)

no to juz jak sie dogadacie, w razie czego podaje:

 

taxy:

serce : (042)9669 (najtansza w lodzi :blink: )

a jesli na bogato to

merc : (0 42)650-50-50

96-27

(0 42)652-11-71

 

mozesz ewentualnie dojsc do "glownej" piotrkowskiej przejechac sie riksza do placu wolnosci a potem to juz maly kawalek


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie wypadnie to też się stawię.

Myślę, że w poniedziałkowy wieczór to nie będzie tłumów... :blink:


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i d*pa :blink:

 

tyle czekałem na to spotkanie, ale w tym terminie będę w szczyrku...

przykro mi bardzo! miłej zabawy chłopaki!

 

ps. poróbcie zdjęcia :)

pozdrawiam, piotrek.

 

dzięki za info dżedaj.

szkoda, ża nic z tego nie wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, kto by pomyślał, że spotkanie dojdzie (wszystko na to wskazuje) do skutku dzięki wizycie kolegi Barthecka z Krakowa :blink:


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to juz jak sie dogadacie, w razie czego podaje:

 

taxy:

serce : (042)9669 (najtansza w lodzi :) )

a jesli na bogato to

merc : (0 42)650-50-50

96-27

(0 42)652-11-71

 

mozesz ewentualnie dojsc do "glownej" piotrkowskiej przejechac sie riksza do placu wolnosci a potem to juz maly kawalek

 

Dzięki, a ile taka riksza kosztuje (pytanie godne Krakauera :)), jeszcze nigdy takim wynalazkiem nie jechałem :blink:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, a ile taka riksza kosztuje (pytanie godne Krakauera :)), jeszcze nigdy takim wynalazkiem nie jechałem :blink:

 

W 5 zł powinieneś się zmieścić (chociaż dawno nie wiozłem się). A rikszą przejechać się trzeba bo to powoli staję się klasyką ulicy Piotrkowskiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji szperania po sieci dowiedziałem się, że dojadę sobie tramwajem 16 z Piotrkowskiej/Czerwonej do Manufaktury a z powrotem to taryfa będzie :blink:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.