Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
neixet

Spotkanie podstolika łódzkiego 8)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie wiadomo, na razie jest nas 3 :lol: więc pewnie się dogadamy. Zaczekajmy jeszcze kilka dni, może kogoś się dokoptuje do naszego trio.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chętnie pisał...jednak wszystko zależy od terminów...zapewne chcecie w weekend i jeśli tak to odpadam...no chyba, że w październiku : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wakacje są. Niektórzy ciągle na urlopach. Może wstrzymamy się jeszcze ze 2 tyg. (do połowy września).

Ja w każdym razie po 9 września mogę i chętnie przyjdę.

 

pzdr

Bartek


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo, na razie jest nas 3 :) więc pewnie się dogadamy. Zaczekajmy jeszcze kilka dni, może kogoś się dokoptuje do naszego trio.

Będę zaszczycony spotkac Szanownych Klubowiczów, ale prosiłbym o uwzględnienie ze 4 września mam wesele ( nie moje) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że im więcej osób tym lepiej, zatem warto chyba poczekać trochę i spotkać się w większym groniem czyli w przypadku naszego podstolika jakieś 6 może 7 osób :)

Edytowane przez Breitling

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam po weselu?????

Ach, cóż to był za bal !! ;)

MAam nadzieję, że spotkanie się jeszcze nie odbyło ? Trochę mi to umknęło...

Ale jakby cos to ponawiam swoją gotowość !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja obstawiam piątek ok 19 może gdzieś w centrum, miejsce do dogadania, niech inni się wypowiedzą. Wyślę wiadomości do osób udzielających się w temacie by je powiadomić.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, ja też chętnie przyjdę ale muszę skonsultować z władzą najwyższą czy nie ma innych planów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie rowniez piatek o 19 jest ok !!

Ciężko zaś się wypowiadać o lokalach bo nie pamietam kiedy ostatnio bylem w jakimś. Dostosuje się chętnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety odpadam bo jestem za miastem.

życzę udanego spotkania i może sie uda następnym razem...


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję sobotę ,jezeli chodzi o ten piątek w moim wypadku już zajęty:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być Manu, jaki dzień to już ustalmy, w kiedy więcej osób przyjdzie. Mnie odpowiada każdy. Piszcie , który dzień wolicie ale wydaje mi się że jak na razie piątek góruje


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling- dzięki za info na priv.

 

Chłopacy ;) , jeśli chodzi o ten weekend to ja nie mogę- piątek i sobota- bardzo nie mogę, a niedziela- po prostu nie mogę ;)

Jakby co to w sobotę 25-tego też nie mogę. Poza tym wszystko inne mi pasuje (łącznie ze spotkaniem w tygodniu). Sorry.

Nie cisnę jakoś do zmainy terminu bo wiadomo ze zawsze będzie ktoś, kto nie da rady- gdyby jednak takowa nastąpiła chętnie się pojawię.

Jeśli się nie uda- pozostanie mi życzyć wszystkim udanego spotkania.

 

Pozdrawiam

Bartek

 

ps. Jakieś zdjęcia można cyknąć coby na forum wstawić :huh:


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling- dzięki za info na priv.

 

Chłopacy ;) , jeśli chodzi o ten weekend to ja nie mogę- piątek i sobota- bardzo nie mogę, a niedziela- po prostu nie mogę :(

Jakby co to w sobotę 25-tego też nie mogę. Poza tym wszystko inne mi pasuje (łącznie ze spotkaniem w tygodniu). Sorry.

Nie cisnę jakoś do zmainy terminu bo wiadomo ze zawsze będzie ktoś, kto nie da rady- gdyby jednak takowa nastąpiła chętnie się pojawię.

Jeśli się nie uda- pozostanie mi życzyć wszystkim udanego spotkania.

 

Pozdrawiam

Bartek

 

ps. Jakieś zdjęcia można cyknąć coby na forum wstawić ;)

A piatek 24 mógłby być ?

Bo może lepiej przesunąć jeszcze o tydzień, a wszyscy będą mieli więcej czasu żeby się zorganizować...

I tak już było sporo odwlekane :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.