Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
neixet

Spotkanie podstolika łódzkiego 8)

Rekomendowane odpowiedzi

W naszym pięknym mieście, ludzie jacyś tacy smutni chodzą, bez widocznej radości z życia... Może to przez wzrost inflacjii... Jak się trochę cieplej zrobi to się wiecej chętnych znajdzie:) czego wam i sobie życzę. pozdrawiam


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego naprawdę nie pojmuje, nikt nie chce się spotkać, porozmawiać, posłuchać ciekawych opowieści, posłuchać Pawła, który robi fajne rzeczy. Powiem Wam wszystkim tym, którzy to czytają że dosłownie ale ku...wa jestem zawiedziony i rozgoryczony. Wcześniej w temacie można zobaczyć wiele zainteresowanych osób, jak przychodzi co do czego zawsze znajduje się jakaś wymówka. Nasze spotkania odbywają się niezwykle rzadko, możnaby poznać nowe osoby, pogadać, zrobić coś innego niż każdego cholernego szarego dnia. Jak widać nasze województwo leży i kwiczy pod względem ilości osób interesujących się zegarkowym hobby. Nie dość że nie popisaliśmy się dzisiaj na boisku to tutaj też nikt i nic... cichosza, cicho wszędzie, głucho wszędzie, niech tak będzie...


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Twoje zdanie organizowanie spotkań z klubowiczami z Łodzi nie ma Sensu :D

Edytowane przez Paweł Jankowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Twoje zdanie organizowanie spotkań z klubowiczami z Łodzi nie ma Sensu ;)

 

Serdecznie przepraszam, w ogóle nie zauważyłem wpisów w tym wątku. Tak jak nikt nie zareagował na moje pytanie ( może w niewłaściwym miejscu... )

chciaem tylko zauwazyc, ze nie mozna wysnuwac tak radykalnych wnioskow. Mysle, ze jak jest nawet kilka osob, to i tak spotkanie mogloby dosjc do skutku. Czy musi byc jakas minimalna liczba osob ?

 

Ja stawie sie tym razem musowo, zwlaszcza ze poprzednie spotkanie musialem odpuscic. Co prawda bede raczej tylko sluchal, odezwac sie bede bal, ale na spotkanie przyszedlbym cholernie chetnie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł i reszta...padła opcja by spotkać się 23.03 tam gdzie ostatnio czyli Biernhalle w Manufakturze. Co Wy na to?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda o mechanizmach nic nie wiem, ale zawsze mogę posłuchać mądrzejszych. jesli ustalicie cos konkretnie to prosze na pw info, wpadnę z miła chęcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

23 może być

Proponuję by wszyscy zainteresowani dodali wreeszcie ten temat do ulubionych czy śledzonych, jak zwał tak zwał

Edytowane przez Breitling

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

23 może być

Proponuję by wszyscy zainteresowani dodali wreeszcie ten temat do ulubionych czy śledzonych, jak zwał tak zwał

na wszelki wypadek dodam i tu i tu ;)

Edytowane przez vinzento

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, mnie ten termin pasuje ;)


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł i reszta...padła opcja by spotkać się 23.03 tam gdzie ostatnio czyli Biernhalle w Manufakturze. Co Wy na to?

Jeszcze tylko o ktorej godzinie ?

Gdzies konkretnie w tym bierhalle ? Nigdy tam nie bylem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli osoba będąca początkującym forumowiczem nadaje się na takie spotkanie to proszę również wziąć pod uwagę moją skromną osobę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł i reszta...padła opcja by spotkać się 23.03 tam gdzie ostatnio czyli Biernhalle w Manufakturze. Co Wy na to?

 

Z chęcią wpadnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rzuciłem temat dalej i chłopakom też 23 pasuje.

Także proponuję Biernhalle 23.03.

Godzina do ustalenia ale podejrzewam, że 18 - 19 będzie mniej więcej optymalna by każdy po robocie się wyrobił.

Tylko pamietajcie by autami nie przyjechać bo browar maja pyszny : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przynosimy "przedmioty" do macania :angry:


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra my będziemy już od 18.

 

quub: Oczywiście...inaczej nie wejdziesz : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Szanownych Kolegów posiada jakiegoś datejusta czy innego Rolka i mógłby go przyprowadzić na to spotkanie ?

Ciekawi mnie jak na żywo wyglądają te rolki w rozmiarze 34-36 mm.

 

Z góry dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę!Dopiero dziś zauważyłem Wasze wpisy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Szanownych Kolegów posiada jakiegoś datejusta czy innego Rolka i mógłby go przyprowadzić na to spotkanie ?

Ciekawi mnie jak na żywo wyglądają te rolki w rozmiarze 34-36 mm.

 

Z góry dzięki !

 

Mam Rolka, ale 40mm tongue.gif Być może się zjawię.

Edytowane przez bEEf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beef: nie ma być może...nie masz wyjścia, być musisz ;)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu już nas jest? może zróbmy listę obecności :o bo się nie mogę doczekać panowie... dla zabicia czasu ładuje akumulatory w aparatach i poleruje koperty ;)

 

z powyższych postów chęć spotkania 23.03 zadeklarowali:

Paweł Jankowski

Breitling

vinzento

akism

bEEf

pisar

protagonista

Jonasetto

raymund60

quub

Edytowane przez quub

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.