Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
neixet

Spotkanie podstolika łódzkiego 8)

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie jeszcze kilku z sąsiedniego forum więc zapowiada się spora gromadka : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie deklarowałem

 

To fakt, czy to zatem oznacza, że Ciebie nie bedzie ??

To by było niedopuszczalne !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek również mnie pasuje, może byłoby nawet lepiej, można dłużej posiedzieć przy czymś mocniejszym bo sobota wolna.... ale niech wypowiedzą się inni zainteresowani. Ja się dostosuję.


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być piątek.No problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dostosuje do wybranego terminu. Piątkowy jak najbardziej pasi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek pasuje, co prawda będzie bezalkoholowy :) ale trudno.

 

Proponuję jednak coś innego niż Bierhalle, co prawda piwo pyszne, ale nie można normalnie rozmawiać - hala, no i ciemno...


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, żeby wypowiedzieli się wszyscy, bo jak na razie Beef i Pisar nic nie powiedzieli a Darek zapewnił mnie, że spotykają się 23. Santino z tego co wiem też przychodzi w środę.

Poza tym Darek nie może w innym terminie.

mnie wszystko jedno w sumie, ale mam dil z Pisarem, więc wolałbym żeby Oni byli - a wydaje mi się, że nie ma sensu robić dwóch spotkań...

Paweł - może jednak uda wam się przyjść w środę? Poza tobą reszta, z tego co zrozumiałem, dopuszcza środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasują oba terminy. W środę po prostu będę musiał wcześniej się zwinąć - praca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem żeby nie kierować się moja opinią nie chciałbym abym psuł Wam szyki jak środa to środa Pozdrawiam

Edytowane przez Paweł Jankowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, a mogę się jeszcze dopisać na środę.....proszę, też mieszkam w Łodzi i zbieram zegarki.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek jest bardziej uniwersalnym terminem wg. mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że w piątek wygospodaruję troszkę czasu i jeżeli spotkanie odbyłoby się w miarę wcześnie to z miłą chęcią spotkałbym się z Wami.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminy się zbliżają a tu nie wszystko jest jeszcze klarowne. Ja chyba pofatyguje się zarówno w środę jak i w piątek, może kogoś spotkam ;)

Patrząc na Wasze posty, to wiekszości jednak pasuje piątek, więc może ostatecznie przesuńmy całość spotkania na ten dzien ?

No i właśnie, która godzina ?

Jeśli chodzi o miejsce, to myslę, że Biernhalle niech zostanie, bo i tak nie padła żadna inna propozycja.

 

 

Chyba, że coś przeoczyłem i wszystko już jest ustalone ?

 

pozdr.

 

reason for edit: za dużo razy "jednak" :P

Edytowane przez vinzento

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, dla mnie środa jako początkowy termin był ok. tak tez ustawiłem swoje plany. jeśli będzie to piątek to przyjdzie mi zweryfikować terminarz, a tu mogą byc problemy. nie oglądajcie się w takim razie na moją obecność, i tak niewiele wniosę świeżości w temacie zegarków, bo po prostu nie znam się na mechanizmach.. jak przestawię sobie inne zadania to może w piątek dam rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie męska decyzja.

Środa czy piątek?

Pisar wspominał coś o ustawce kolegów z zaprzyjaźnionego forum. Nie wiem czy brali pod uwagę zmianę terminu na piątkowy?

Biorąc pod uwagę, że większość zasłużonych użytkowników tego forum, zadeklarowała chęć spotkania w piątek, osobiście bardziej skłaniam się do tego terminu.

Piszcie czas ucieka....

 

Kedara weź koniecznie białą tarcze do candino ;):P :P


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Trochę mnie nie było...sorki za opóźnienie.

 

Z tego co doczytałem to chłopaki wpadają w środę więc spotkanie jest na środe ustawione bo nie wszystkim pasował piątek.

Chyba już trochę za mało czasu na manipulacje datami.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam propozycje aby jutro na spotkanie wpadły osoby zaiteresowane również spotkaniem z kolegami z alternatywnego forum. Natomiast nasze spotkanie mogłoby się odbyć w piątek np we wspomnianym bierhalle od godziny osiemnastej. Napiszcie proszę co o tym sądzicie.


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę jutro, ale piątek też mi pasuje - więc niech będą dwa spotkania, postaram się być, o ile RUSKI obieca, że weźmie JD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie do zobaczenia jutro. ;)

Co do piątku, czekamy na opinie zainteresowanych.


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie jeśli środa była pierwszym terminem na spotkanie to niech tak będzie spotykamy się w środę i koniec sprawy godzina taka jak była wcześniej ustalona czyli 18 Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za niepotrzebne zamieszanie.

Edytowane przez Paweł Jankowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - więc jutro zbiórka o 18. Potem się zobaczy, czy będą chętni na pt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.