Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
neixet

Spotkanie podstolika łódzkiego 8)

Rekomendowane odpowiedzi

jestem zainteresowany-dostosuję się do kolegów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy pasjonatem forum jeśli spotkanie się odbędzie myślę postaram sie przyjść

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstępnie zarezerwowałem stolik w piątek na 20 w pubie keja (róg kopernika i łąkowej - po przekątnej starego cpn)

jeśli chcecie inną lokalizację to dajcie znać.

 

Myślę, że ten jest trochę na uboczu i nie byłoby takiego tłoku, z drugiej strony tam jest często muza na żywo.... ale tańsze piwo!

 

tak czy inaczej dajcie znać kto co i jak!

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy zarezerwowaną Keję na nazwisko Piotrek Wlachos. Raczej na imię...

jest tam stolik pod łukiem i o nim myślałem.

 

UWAGA!!!

zastrzegam, że nie wiem jak tam jest z muzą na żywo i nie wiem czy będzie można swobodnie pogadać, dlatego proszę przyjść w miarę punktualnie bo może się okazać, że musimy zmienić lokal.

jak ktoś wie, że się spóźni to w tej sytuacji nie wiem co... może niech zostawi jakieś namiary jakby co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, strasznie przepraszam ale byłem przekonany że spotkanie ma być jutro. Przeczytałem po prostu pierwszą wiadomość Piotrka gdzie było napisane że spotkanie ma być 12 i tak się tym zasugerowałem że niezauważyłem zmiany na dzisiaj. Z tego powodu ja niestety nie mogę przyjść- jestem już bardzo zobowiązany względem innych osób. A wolny wieczór zostawiłem sobie na sobotę.

Jeszcze raz przepraszam, głownie Piotrka bo to on się wszystkim zajmował, że tak dałem d***


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstolik Łódzki jest słaby i widze ze Nie- bardz chcemy sie spotkać wielka szkoda a tak niby wszyscy sa za :rolleyes:

Jesteśmy w bierhalle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luzik,

byliśmy w bardzo skromnym gronie ale było bardzo miło.

rozmowy głównie na temat - i chociaż musiałem się zwinąć koło 10 to i tak uważam, że było warto.

I nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy się spotkali wkrótce, nawet za miesiąc.

Przecież nikt nie powiedział, że to ma być raz na rok..

A uważam, że warto - bo mnie, na przykład, Darek przekonał do jednej rzeczy, której po sobie nigdy bym się nie spodziewał, hehe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie/prośbę:może jest tu obecny jakiś zegarmistrz z Łodzi, który zechciał by przyjąć ucznia?

Ja właśnie kończę studia humanistyczne. Od jakiegoś dłuższego czasu interesuję się starymi zegarami i zegarkami. W przyszłości chciałbym się zająć renowacją antyków a może wyspecjalizować się tylko w zegarach i zegarkach.

Jestem dyspozycyjny czasowo i chyba całkiem kumaty.

Gdyby ktoś coś wiedział bardzo proszę o jakiś kontakt: [email protected]

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam raczej nic ciekawego co mógłbym przynieść na takie zebranie ale jestem jak najbardziej za, kwestia dogadania odpowiedniej daty i godziny, swoją drogą to zamierzałem się z Tobą spotkać w najbliższym czasie Pawle, będę miał interes :D

Mój głos w każdym bądź razie na tak. Chętni wpisujcie się, serdecznie zapraszam :)

Edytowane przez Breitling

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Ci oddać jakieś zegarki do wyczyszczenia, oczywiście wcześniej ustalić cenę


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie by się odbyło spotkanie ?

Ja chętnie się stawię !!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.