Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wytrych

Solar diver

Rekomendowane odpowiedzi

Zanabyłem pod impulsem chwili takiego Divera. Jest to bateryjka ale ... Sekundnik trafia idealnie w indeksy, po 2 tygodniach noszenia stwierdzam 0 sekund odchyłki od zegara atomowego. Indeksy, bezel, wew ring wycentrowanie idealnie. Luma naniesiona perfekcyjnie. Świeci jak latarka. Wskazowki wymalowane bez zarzutu, minutowa nie ma żadnego luzu przy puknieciu , tarcza ma fajny połysk. Kurcze nie widzę wad .. no może oryginalny pasek, nadaje sie do utylizacji. Polecam.

 

Świetnie nosi się na meshu od goodcheapman z eBaya. Zarówno bransoleta jak i zapięcia klasa. W sumie za kilkadziesiąt zł. naprawdę wybornej jakości bransoleta.

 

Podsumowując , na fabrycznie nowy zegarek i mesh wydałem ok 650 zł. Frajdy cała masa.

post-55463-0-28917100-1504560254_thumb.jpg

post-55463-0-73496200-1504561747_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cudo jest na baterie sloneczna wiec nie ma co sie zastanawiac na wymiana bateri . Jaki to jest model i jaka jest wielkosc koperty ? Podoba mi sie i szukam czegos w ten desen 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygarnąłbym... jak dla mnie super!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.