Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Celsus

Autentyczny? Czy Waszym zdaniem warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie pytanie do osób, które wiedzą sporo o marce - czy to ogłoszenie

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-girard-perregaux-14k-CID87-IDiypnR.html#60c26373cf

pokazuje zegarek, którym warto się zainteresować, poprosić o lepsze zdjęcia?

Co z mechanizmem, do którego dostęp jest przez szkło - czy to oznacza, że dostęp do niego wymaga usunięcia szkła jak przy jego wymianie, czy też szkło pełni funkcję dekla:)?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam,R
Rafał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autentyczny. Wydaje mi się, że sprzedawcą jest nasz Kolega z Forum - Leszek (nick: lec). Możesz do niego napisać i zapytać o szczegóły.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zapomnij o zdjeciach mechanizmu jesli nie sa pokazane. Watpie aby ktos ryzykowal pekniecie szkla zeby tylko pokazac co jest w srodku.

Trzeba zdjac szklo co nie jest latwe bez specjalnego sprzetu a pozniej wyciaga sie tarcze z mechanizmem (w jaki sposob nie wiem bo kazda marka moze miec opracowany swoj system).


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Danierzyk
      Witam , chciałbym dowiedzieć się więcej o tych zegarkach , byłbym wdzięczny za pomoc .


















    • Przez ctgs113
      Czy ktoś kiedyś widział Atlantica milano ze złotym pierścieniem? Bo nawet nie mogę znaleźć informacji na temat czegoś takiego.

      https://allegro.pl/oferta/atlantic-milano-17-kamieni-zloty-ring-vintage-8450193009#
    • Przez pioweg
      Witam serdecznie.
      Proszę o identyfikację zegarka ze zdjęcia.
      Przeszukałem wszystkie katalogi Gerard Perregaux niestety nie znalazłem takiego modelu, na przeróżnych aukcjach internetowych również nie ma takiego modelu.
      Nie mam żadnych dokumentów do tego zegarka, dlatego trudno nawet zidentyfikować jaki to konkretnie model.

      Bardzo dziękuję



    • Przez imre_nagy
      Otóż dziś przyszedł mój zegarek zakupiony na stronie Zalando w cenie promocyjnej, dlatego też nie było mi zbytnio szkoda pieniędzy na „majtkowca” jednakże zauważyłam, że wewnątrz ogniw na bransolecie są już ślady przetarcia.. (na każdym ogniwie) I teraz się zastawiam czy zostawić zegarek czy odesłać. Boje się, że za 3 miesiące zejdzie farba kompletnie i zagarek straci na swoich walorach. Nie mam możliwości zakupu ponownie, ponieważ towar został wyprzedany. Krótko: zostawić czy odesłać ????


    • Przez wertutek
      czy ktoś jest w stanie ze zdjęć określić co to za Omega i czy autentyk wogóle?
       
      OMEGA 14k , 15 jewels, 0.585




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.