Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

A zwyklak gorszy  :P

 

Nie "gorszy" tylko inny ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kwadrat

Pics_Art_10-15-04.04.54.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś większego :) Rehabilitacja, rehabilitacja nadgarstków i palca. 7a3c09bd8018edf1b60afddceca2968b.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporawy  :D

Ale za to nie odważnik :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Dla mnie nie ma konkurencji, no może GPW bym przymierzył a1d44f9a440115177734b99616775960.jpg

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takiego se dzisiaj dziabnąłem na łapę, pasował do stylówy :D

post-33253-0-94574100-1508245811_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się kwadraty małe trzymają... nie wiem czy aby się nie przebranżowię całkowicie na "maluchy", w niedziele z 7900 dymałem, wczoraj z 9400, dzisiaj z GWG i jakieś takie... za duże... czy coś :huh:

 

Nowe gacie dostał - jeszcze nie wiem czy mi się podoba...

 

DSC09050.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się kwadraty małe trzymają... nie wiem czy aby się nie przebranżowię całkowicie na "maluchy", w niedziele z 7900 dymałem, wczoraj z 9400, dzisiaj z GWG i jakieś takie... za duże... czy coś :huh:

 

Nowe gacie dostał - jeszcze nie wiem czy mi się podoba...

 

Tak się troszkę błyszczy, jak nie powiem co, ale psu ... :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się troszkę błyszczy, jak nie powiem co, ale psu ... :D

 

No błyszczy się ale, na zdjęciu nie widać za bardzo, to ciemny żelek jest bezel od 5630D, a pasek w tym samym kolorze i tego samego rodzaju od z jakiejś wersji G-LIDE, a żelki się błyszczą... To mój pierwszy żelek więc oswajam się...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Datio - co to za bezel ??  Ocean gray ??

 

Ok,odpowiedziales przed czasem :P

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito, gdzie zamawiałeś tego żelka?

 

Chciałem bezel i pasek do GW-M5630D zamówić w Zibi bo pasek do tego modelu jest rewelacyjny, ale dostałem info że jest absolutnie nieosiągalny - wiec znalazłem u Adama pasek do GLX-5600 C, no więc kliknąłem - co prawda nie jest to tot samo co karbon ale jest identyczny kolorystycznie jak bezel do 5630D

 

http://allegro.pl/pasek-do-casio-glx-5600-c-czarny-przezroczysty-i6873090932.html

 

 

Edit:

Tak to wygląda:

 

DSC09032.jpg

 

DSC09049.jpg

 

DSC09043.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

scratch_one-s_head.gif

 

 

[...] w niedziele z 7900 dymałem,

 

Trzymajmy się faktów...  :D tam jest "Z" -  widzę Tomku że "głodnemu zawsze chleb na myśli" :P   :D 

 

 

drinks.gif


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bezel i pasek do GW-M5630D zamówić w Zibi bo pasek do tego modelu jest rewelacyjny, ale dostałem info że jest absolutnie nieosiągalny - wiec znalazłem u Adama pasek do GLX-5600 C, no więc kliknąłem - co prawda nie jest to tot samo co karbon ale jest identyczny kolorystycznie jak bezel do 5630D

 

http://allegro.pl/pasek-do-casio-glx-5600-c-czarny-przezroczysty-i6873090932.html

 

 

Edit:

Tak to wygląda:

 

 

 

Ale bezel z ZIbi?

 

5610 wole w fabrycznym zestawie a już najbardziej z moja branzoleta ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bezel z ZIbi?

 

Tak - przyszedł mi razem z betami do czerwonego.

 

W sumie masz rację 5610 lepiej wygląda "w oryginale" ALE ten pasek jest trochę inny od oryginalnego paska 5610 - nie jest tak "nagle" zwężany jak oryginał - od bezela wychodzi 24mm i na wysokości napisu G-LIDE zwęża się do 22mm. Ja mam grubą łapę i taki pasek optycznie "powiększa" zegarek, co jest dla mnie korzystne.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi, jak coś to taki pasek kupisz też bez problemu czarny matowy gdybyś jednak wolał wrócić do fabrycznego bezela.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś sprzedawał na OLX za 400PLN i do dzis pluje sobie w brodę że go nie kupiłem.

Fajny kurczak z niego ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś widziałem go w TT w factory, nówke za 470. Też pluję sobie w brodę, że nie wziąłem :D

Ładny jest trzeba było brać ale na pocieszenie mam innego z tej serii ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.