Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

serio? ..żaden wyczyn skalibrować zegarek raz na dobe (radio,net) przypominam, ze jeszcze nie tak dawno nie było zadnego multibanda, i ja tez wlasnie ostatnio non stop nosze taki bez multi, G2310 za***iscie ladny i co dziwne stosunkowo drogi jak na zegarek który ma tylko solar (amazon uk) 150funtow.

Sekundy różnicy nie mają znaczenia podczas opieki nad dzieciakami. Jestem do piątku we Wrocławiu a moja lepsza połowa się szkoli.

A do tego jest to nowy nabytek.

 

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ,..jasne, zwłaszcza ze roznica w ciągu miesiąca nie będzie wieksza jak maxymalnie 15sek. Wazne ze się tobie podoba i niech się nosi jak najdłużej  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przez tydzień jestem z jednym czasomierzem.

Podświetlenie robi robotę - miło go wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,..jasne, zwłaszcza ze roznica w ciągu miesiąca nie będzie wieksza jak maxymalnie 15sek. Wazne ze się tobie podoba i niech się nosi jak najdłużej :)

Długo się nosiłem z myślą zakupu: czytałem, oglądałem, mierzyłem. Około 1,5 roku to trwało. W tym czasie kupiłem kilka innych zegarów. A teraz mudman i jak na tą chwilę jestem zadowolony. Jedynie ta para pod szkłem...

 

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)Jedynie ta para pod szkłem...

Jeśli jest na gwarancji, to go reklamuj. A jak nie, to po prostu rozbierz, wyjmij moduł z koperty, połóż do wyschnięcia w ciepłym i suchym miejscu, następnie złóż i powinno być OK. Jeśli nie pomoże i nadal będzie parował, to niestety trzeba reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest na gwarancji, to go reklamuj. A jak nie, to po prostu rozbierz, wyjmij moduł z koperty, połóż do wyschnięcia w ciepłym i suchym miejscu, następnie złóż i powinno być OK. Jeśli nie pomoże i nadal będzie parował, to niestety trzeba reklamować.

Tak zrobię ale jeszcze chwilę go ponoszę. Na ręce około tygodnia.

 

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywista oczywistość :)

Ładna fotka, Łukasz. Widać, że stoper biegnie w tle. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Tomku :) tak stoper jest zawsze używany do gotowania :P Mam kurzą pamięć a tak to pamiętam, że coś tam na gazie postawione.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tez rano macie fajny dylemat co zalozyc?

Bierz gw-a1000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez rano macie fajny dylemat co zalozyc? Moja mala kolekcja,ostatnio najczesciej znowu GWN 1000:)

fajny dylemat.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam go(gwa 1000)ale mysle ze bedzie nusial poszukac nowego domu. Miejsce analoga musi sie zwolnic. Tylko noewiem czy MTG B1000 czy GPW 2000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam, zadnego nie zwalniam ze sluzby,kazdego dnia inny na lapie,a  to co tu teraz to tymczasem druga i ostatnia czesc z serii G

potem pokaze jeszcze pare z tzw.drobiazgu  Casio13119707_20181004_100059.jpg13119709_20181004_101441.jpg13119711_20181004_100455.jpg13119713_20181004_100732.jpg13119708_20181004_101557.jpg13119710_20181004_101412.jpg13119712_20181004_095539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam go(gwa 1000)ale mysle ze bedzie nusial poszukac nowego domu. Miejsce analoga musi sie zwolnic. Tylko noewiem czy MTG B1000 czy GPW 2000 :)

A mierzyłeś Mtg b1000? Ja byłem w TT wczoraj i mierzyłem wszystkie 3 i muszę przyznać że jest malutki nawet gst b100 przy nim to krowa. Dosłownie nie mogłem się rozczytać na tarczy, a jak ściągałem gpw2000 z łapy do przymiarki to ekspedientka stwierdziła że jak lubię duże zegarki to ten będzie dla mnie za mały Jak ktoś się czai na nowego mtg to polecam najpierw wizytę w salonie.

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niemal identyczny wykres.  :rolleyes:

U mnie jest taki ;)

image.jpg


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A mierzyłeś Mtg b1000? Ja byłem w TT wczoraj i mierzyłem wszystkie 3 i muszę przyznać że jest malutki

Ja też mierzyłem i nawet fajnie mi leżał, ale ja mam skromne 17cm. Ale mimo tego GWG-1000, czy ostatnio GPW-1000 leżą mi naprawdę dobrze. Albo ja po prostu polubiłem duże zegarki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info z TT że mi oddadzą mtg b1000 czerwonego za 2700

Po kosztach zegary oddaja więc polecam się licytować do upadłego.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info z TT że mi oddadzą mtg b1000 czerwonego za 2700

Po kosztach zegary oddaja więc polecam się licytować do upadłego.

 

Ładna cena jak na PL ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że taki mały.

Jak ktoś chętny na czerwonego mtg b1000 za 2700 to mogę go mu zakupić, mam jeszcze na dzisiaj rezerwację w tej cenie.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.