Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tak slabego G nie mialem. 3 dni uzytkowania i poszedl dalej. Moim zdaniem model porazka.

A co w nim Ci nie podeszło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko moje zdanie i moje odczucie. Ale prawie calkowite podporzadkowanie pod telefon jest dla m ie zla droga. Wiem ze ktos powie ze po prostu nie bylem odbiorca ale mysle ze to nie usprawiedliwia tego. Przycisk zmiany funkcji jako lewy gorny. To tez niby przyzwyczajenie. Ale gdy masz wiecej zegarkow a ten jeden z zamienionym to wciskanie co i rusz przycisku polaczenia jest wkurzajace. No i najgorsza rzecz czyki koronka...dramarycznie mala. Az usiadlem i godzine zakrecalem i odkrecalem.... i nadal sprawialo mi to trudnosc. Uzywanie tego naprawde jest bardzo ciezkie co ogranicza bardzi korzystanie. Reszta rzeczy jak luma to juz kwestia gustu wiec ich nie poruszam. Niechce zeby fani tego modelu poczuli sie urazeni. Ale pierwszy raz mialem uczucie odrzucenia od Gshocka. Byc moze jestem w skrajne mniejszosci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie dzis takie kombinacje

- najpierw był zwykły mundek, potem dołaczył jego brat w camo, a na końcu pozmieniałem im ciuchy i wyszła taka kombinacja. Ciekaw jestem co o takiej kolorystyce sadzicie? Dodam, że szary bezel jest własnie na OLX i szuka nowego Pana ;)

post-99649-0-47277700-1539851260_thumb.jpg

post-99649-0-56641100-1539851277_thumb.jpg

post-99649-0-30721000-1539851301_thumb.jpg

post-99649-0-31709600-1539851327_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś Carbon Fiber z mundka zszedł na Romana i tak juz chyba zostanie. Tym czasem Mundek dorobił sie paska od romka z dwoma rzędami dziurek ;)

post-99649-0-69472800-1540147473_thumb.jpg

post-99649-0-71854400-1540147489_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda :) Pokaż jak wygląda Mudman w tym pasku :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja mundka z WC ma czarny bezel od wersji bez a wersja bez ma szary od wersjiz WC Carbon Fiber pochodzi od wersji Camo mundka 


do romka super pasuje cieszy oko jak cholerka ;)

post-99649-0-21348600-1540150487_thumb.jpg

post-99649-0-09016100-1540150516_thumb.jpg

post-99649-0-03593500-1540150537_thumb.jpg

post-99649-0-35025600-1540150563_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu doczekal się, mój pierwszy G, ma cos około piec lat..idealny do dzisiejszych prac ogrodowych,bo zadnej roboty nie obawia się  :P 13303293_20181022_121530.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec dnia z tym.

Bransa w tym klocku robi robotę - super wybór.

 

Ale powiedz lepiej, kiedy czarna żeliwna kostka przychodzi? Już się nie mogę doczekać, aż wrzucisz foty - tak mi się ten zegar podoba. :)

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransa w tym klocku robi robotę - super wybór.

 

Ale powiedz lepiej, kiedy czarna żeliwna kostka przychodzi? Już się nie mogę doczekać, aż wrzucisz foty - tak mi się ten zegar podoba. :)

Bransa moze byc, nie jest to do konca co bym chcial ale tez i wyboru za bardzo nie ma. 

''Zeliwna'' kostka jest tuz tuz. Najwczesniej jutro ale to chyba zbyt optymistyczna wersja. Mysle, ze sroda/czwartek. Moze w wolnej chwili zrobie z niej wersje pozytywna B) ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransa moze byc, nie jest to do konca co bym chcial ale tez i wyboru za bardzo nie ma.

''Zeliwna'' kostka jest tuz tuz. Najwczesniej jutro ale to chyba zbyt optymistyczna wersja. Mysle, ze sroda/czwartek. Moze w wolnej chwili zrobie z niej wersje pozytywna B) ?

Najpierw pokaż ją w oryginale, a później wspólnie się zastanowimy, czy zrobić z niej pozytyw czy nie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.