Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wybór (poza Mudmasterem) mógł być tylko jeden.ea1bed3419c495ff4fab8cd3ed2c2ee6.jpgde13601bcaba0abd5c7ca8316b9d50ff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piłka na placu zabaw więc zmiana na G obowiązkowa8b9a9c4e6a86877d4f17b3b744f3d328.jpg

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cieszy, jakby był wyjątkowy ;-)

post-34987-0-05353000-1549089616_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 125 miesiącach wciąż chodzi... tylko podświetlenia bateria nie dźwiga (09-2008). Czas wymienić. 3f32cd35435f5101016be49815b44e5c.jpg

 

Wysłane z mojego DRA-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł "okazyjne" kupiony na wakacje.. kolorowo mi

618dede101f82a84c31d347c7a5bba3b.jpg

Edytowane przez xaoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. G-REEN

post-78564-0-16144000-1549442935_thumb.jpeg


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza jakaś nastała w wątkach G-Shockowych. Czyżby wszyscy się na smartwatche przerzucili? ;)

Tymczasem u mnie dziś na nadgarstku gości stary, ale wciąż jary G-7800B. Naprawdę ciekawy moduł w środku siedzi, chociaż jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to jest z nim trochę tak, jak z Fiatem Multiplą. Nie wiem, czy muszę wyjaśniać, o co mi chodzi ;)

 

33186600188_a5b3754d94_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 nie rozumiem skad takie skojarzenie,fiat multipla owszem to ostatni kaszalot (razem z nissanem juke) wśród aut, a ta kosteczka jest calkiem fajna, ile trzeba za nia wylozyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A błyszczy się jak po jakiejś polerce

Edytowane przez karbeti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartuję sobie oczywiście, bo mnie się ten model również podoba, ale wersja ze srebrnym bezelem, który znacznie bardziej rzuca się w oczy może się MZ albo bardzo podobać, albo wzbudzać wręcz odwrotne odczucia. Stąd porównanie do Multipli, która moim zdaniem jest tak brzydka, że aż ładna ;)

 

Co do ceny, to z naszego bazarku za 3 stówki kupiłem.

 

@karbeti

Chodzi o górną nakładkę bezela? To najprawdziwsza japońska stal produkowana z żelaza wypłukiwanego w postaci czarnego piasku pochodzącego z górskich strumieni, a następnie wytapianego przez trzy doby w specjalnym piecu z węglem drzewnym. Pozostałości surowca po wyrobie "nakładek bezela" wykorzystywane były zresztą do produkcji najwyższej jakości samurajskich mieczy zwanych "katana". Bezel w tym przypadku pokryty czarną warstwą PVD w celu kamuflażu podczas nocnych misji specjalnych (tzw. wersja stealth). Zresztą kolorystyka podświetlenia - o barwie nocnej poświaty księżyca - również została dobrana celowo, aby komponować się z otoczeniem podczas sprawdzania aktualnej godziny ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartuję sobie oczywiście, bo mnie się ten model również podoba, ale wersja ze srebrnym bezelem, który znacznie bardziej rzuca się w oczy może się MZ albo bardzo podobać, albo wzbudzać wręcz odwrotne odczucia. Stąd porównanie do Multipli, która moim zdaniem jest tak brzydka, że aż ładna ;)

 

Co do ceny, to z naszego bazarku za 3 stówki kupiłem.

 

@karbeti

Chodzi o górną nakładkę bezela? To najprawdziwsza japońska stal produkowana z żelaza wypłukiwanego w postaci czarnego piasku pochodzącego z górskich strumieni, a następnie wytapianego przez trzy doby w specjalnym piecu z węglem drzewnym. Pozostałości surowca po wyrobie "nakładek bezela" wykorzystywane były zresztą do produkcji najwyższej jakości samurajskich mieczy zwanych "katana". Bezel w tym przypadku pokryty czarną warstwą PVD w celu kamuflażu podczas nocnych misji specjalnych (tzw. wersja stealth). Zresztą kolorystyka podświetlenia - o barwie nocnej poświaty księżyca - również została dobrana celowo, aby komponować się z otoczeniem podczas sprawdzania aktualnej godziny ;)

 

czary  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Karton Fajber :) Jest bardziej czytelny od zwykłego negatywa, czy podobnie to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie STN cudów nie ma się co spodziewać, ale wygląda fajnie.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.