Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Czarnuch

Jeden z zegarków które bardzo żałuję, że sprzedałem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem przekonany do tej czerni, chodził mi po głowie kardynał ewentualnie ten ,,powycierany". Gdy się zdecydowałem na zakupy, to oczywiście były to modele już niedostępne...

Czarnuszka nabyłem w ciemno i dopiero na żywo zyskał w moich oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z zegarków które bardzo żałuję, że sprzedałem... 

Szczególnie teraz na zimę by się przydał bo fajnie się chowa pod mankiet i.t.d. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny :) Ma solar i Waveceptor. W tej cenie oferuje dużo. Mam go zbyt krótko żeby polecić, ale na razie jestem bardzo zadowolony.

 

 

 

Jest aktualnie na niego promocja w Happy

Time (polska dystrybucja):

https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/casio/g-shock/zegarek_casio_g-shock_gaw-

100b-7aer?

utm_term=product&utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=lowerfunnel

A tu masz więcej moich fotek tego modelu: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/179345-casio-gaw-100b-1aer/

No i kupiłem używanego (bez śladów użytkowania) pozytywa - jak na razie bardzo przyjemny. Szkoda ,że nie ma funkcji snooze i dłuższego stopera...

Edytowane przez laryngoskop

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brachu

No i kupiłem używanego (bez śladów użytkowania) pozytywa - jak na razie bardzo przyjemny. Szkoda ,że nie ma funkcji snooze i dłuższego stopera...

 

Gratulacje. Jak pozytyw to pewnie czarny z akcentem srebrnego lub niebieskiego? Pochwal się fotką!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Jak pozytyw to pewnie czarny z akcentem srebrnego lub niebieskiego? Pochwal się fotką!

 

Srebrny ring z czerwonymi napisami. Zdjęcie cyknę w wolnej chwili.


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem o tym, ale znacznie łatwiej obsługuje mi się forum przez Tapatalka, na forum z pozycji komputera bywam 1-2 razy do roku

 

Dodam, że zmieniłem ostatnio iPhona i teraz wrzuca mi linki zamiast fotek. Coś jest „nieteges” z kompatybilnością z naszym forum, bo na WUS wszystko lata bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija właśnie miesiąc od zakupu, zaczynam rozumieć fenomen tego zegarka :)

post-36112-0-94489100-1570380681_thumb.jpg

Edytowane przez jestem_w_shocku

Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosteczkę

88021786d697f7bf6f9ddde7bebc4b08.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.